tr

Hakkımızda

2005 Yılın da Kayseri ilin de kurulumu gerçekleşen evden eve nakliyat firmamızı tanımak istermisiniz ?

Çözüm evden eve nakliyat 2005 yılından bu yana Kayseri ili ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye geneli 81 ilde şehirler arası evden eve taşımacılık faaliyetleri ile gündeme gelmiş büyük ve kurumsal bir oluşum olarak bilinmektedir. Kayseri evden eve nakliyat sektörüne girdiğimiz dönemden bu yana daima güvenilir, profesyonel, modern ve sorunsuz evden eve nakliyat hizmetleri sunmayı ilke edinmiş olan şirketimiz ile ister şehir içi, ister şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerinden sözleşmeli ve sigortalı bir şekil de yararlanmanız mümkündür.

Firmamızın temel prensipleri arasın da yer alan bazı maddeler aşağıda listelenmektedir.

  1. Güler yüzlü personel ile başarılı hizmet
  2. Üst düzey profesyonel eşya ambalajlama teknikleri
  3. Üst model evden eve nakliyat sektörü için özel dizayn edilmiş araçlar.
  4. Sözleşmeli evden eve nakliyat
  5. Sigortalı evden eve taşımacılık hizmetleri

Kayseri evden eve nakliyat firması olarak geniş iç hacme sahip araçları ile de sektörde fark yaratmayı başarıyoruz. Eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun bizim ilk hedefimiz gün içerisinde sizleri yeni yaşam alanlarınıza taşımak ve bu işi olabildiğince hızlı bir şekilde yapmaktır. Asansörlü sistemi kullanmayı tercih ediyoruz ve daha modern bir çalışma sistemi ile de hızımıza hız katıyoruz.

Sunmuş olduğumuz profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerinden kesintisiz bir şekil de yararlanmanız oldukça basit ve mümkündür. Firmamızın sunmuş olduğu profesyonel nakliyat hizmetleri ile sizlerin güler yüzü bizim en büyük kazancımızdır.

Eşyalarınızın paketlenme sürecinde de dikkatli davranan bir ekibimiz var ve özellikle mobilya, beyaz eşya gibi değerli ürünlerinizin paketleme işlemleri çok daha sağlam ve çok daha profesyonel şekilde yapılıyor. Kayseri evden eve Nakliye sektöründe ilklere imza atan şirketimiz, gelişimini her geçen gün sürdürüyor ve  kaliteli kadrosu ile sizlerin huzuruna çıkıyor. Kayseri’de ikamet ediyorsanız eğer sizler de hiç vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve yeni yaşam alanlarınız için tarafımızdan hizmet alabilirsiniz.

Sloganımız belli, Hedefimiz belli. Biz bu yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Taşımacılıkta çözüm ortağınız…

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?