tr

Müşteri Yorumları

24.752

Çözüm Nakliyat – Müşteri Yorumları

Kayseri evden eve nakliyat sektörünün profesyonel şirketleri arasında yer alan firmamız sizlerin düşünce, fikir, tavsiye ve şikayetlerinizi dikkate alarak hareket etmektedir. Firmamız Müşteri Yorumları sayfamız üzerinden firmamız hakkında ki tüm düşünce, fikir ve tavsiyelerinizi önemle takip ediyoruz.

Kayseri evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren gösteren firmamızı daha yakından tanımak istermisiniz ?

Fikirleriniz Her zaman bizim için kıymetlidir!

Ziyaretçi Yorumları (117)
 1. Yaşar yıldırım dedi ki:

  Şehir içi taşımacılık konusunda Çözüm Nakliyat’ın üstüne tanımam, gerçekten canı gönülden tebrik ediyorum sizleri. Elinize emeğinize sağlık.

  1. Muhammed Yılmaz dedi ki:

   Yaşar bey size canı gönülden katılıyorum, Kayseri de 5 sefer şehir içinde eşya taşıttım kırılmadık dökülmedik eşyam kalmadı ama en son Çözüm Nakliyat ile yaptığım anlaşma ile rahata kavuştum. Profesyonel insanlar ile taşındığımın farkına vardım. Çözüm Nakliyata sonsuz teşekkür ederim.

 2. Münir Cansız dedi ki:

  Kayseri’den İstanbula eşya taşıttım, Yetkililere ve çalışanlara düşüncelerimi paylaşacağıma dair söz verdim. Gerçekten benim için çok başarılı ve sorunsuz bir taşınma oldu çok teşekkür ederim.

 3. Gamze Yosun dedi ki:

  Çözüm Nakliyat ile Kayseri izmir arasında yaptığımız taşımacılık hizmetlerinden oldukça memnun kaldım, teşekkür etmek isterim.

 4. Mustafa polat dedi ki:

  Abi gerçekten canı gönülden sağolun varolun, böyle bir çalışma azmi paketleme sistemi ve hizmet kalitesi ilk defa gördüm ve emin olun ki bundan sonra ki tüm taşımalarımda sizleri tercih edeceğim.

 5. Berna Arık dedi ki:

  Devlet memuru olduğumuz için defalarca taşındım, birden fazla firma onlarca insan tanıdım ama bu kadar başarılı bir firma ve bu kadar terbiyeli dürüst efendi insanları ilk defa tanıdım. Çözüm nakliyat ailesine ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Öğretmen: Berna Arık

 6. Metin Kuşçu dedi ki:

  Çözüm nakliyat ile yaptığımız taşımada yaşadığımız sıkıntılar oldu, hatta bu sıkıntılar bizim canımızı oldukça sıktı fakat firma yönetiminin yaşanan bu sıkıntı problemlerde yanımız da durması, bizleri yalnız bırakmaması ve hatalarının farkında olup kabul etmeleri takdire şayan bir durum. LCD tvim personellerin elinden taşıma esnasında düştü ve camı hasar gördü, firma yetkilileri SAMSUNG marka lcd model televizyonumu Sıfır mağazadan alıp bizlere teslim ettiler. Canı gönülden teşekkür ederim.

 7. Hakan Akbulut dedi ki:

  Çözüm nakliyat firması ile ofis eşyalarımı taşıttım çık memnun kaldım. Mükemmel eşya ambalajlama çalışması yapıyorlar.Emeğinize sağlık.

 8. Haydar Akgül dedi ki:

  Çözüm Nakliyat firması eşyalarımı taşıdı. Çok uygun fiyata kaliteli nakliye işi çıkartıyorlar. Herkese tavsiye ediyorum.

 9. Halil Şahin dedi ki:

  Kayseri evden eve nakliyat ihtiyacıma çok iyi şekilde çözüm üreten nakliyat firmasıdır. Emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Güler yüzlü personelleri var hakkı ile işlerini yapıyorlar. Taşınacağınız zaman kesinlikle tercih etmelisiniz.

 10. Ulaş Akar dedi ki:

  Çözüm Nakliyat firma sahibi Naci bey ve ekibine teşekkürlerimizi sunar. Başarılarının devamını dileriz.Çok büyük emek ve öz verili ile eşyalarımı taşıdılar. Beklentimin üstünde taşınma hizmeti aldım. Teşekkürler.

 11. İsmail dedi ki:

  Çözüm firması eşyalarımın taşınmasına güvenilir çözümler sundu. Eşyalarım büyük bir titizlik ile kısa sürede taşındı. Çok teşşekür ederim

 12. Zehra dedi ki:

  Kayseri’de bulunan evimiz için Çözüm firmasından nakliye hizmeti talep ettik. Talebimiz doğrultusunda evimiz hızlı bir şekilde taşındı. Verilen hizmetler gerçekten profesyoneldi.

 13. Melike dedi ki:

  Uzman ekipleri ile evim için özel bir nakliye hizmeti aldım. Çözüm firması verdiği nakliye hizmeti ile beklentimin tamamen ötesinde teşşekür ediyorum

 14. Orhan dedi ki:

  Ofisimi taşıtmak için çözüm firmasından yardım aldım. Ofis eşyalarım tek tek paketlendi ve çok ilgili bir taşıma gerçekleşti. Verilen hizmet çok hoşuma gitti

 15. Nifüfer dedi ki:

  Muhteşem bir nakliye hizmeti aldık. Çözüm ailesine verdikleri nakliye hizmetleri için teşekkür ederiz

 16. Hüseyin Şenocak dedi ki:

  Gerçekten isimlerindeki gibi tüm sorunlara anında çözüm buluyorlar. Taşınma sırasında karşı karşıya kaldığımız tüm sorunların aşılmasına yardımcı oldular. Firmanın personelleri eşyalarımın sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağladı. Oldukça uygun ve avantajlı bir fiyat belirlemeleri de memnun olmamı sağladı. Kayseri’deki arkadaşlara Çözüm nakliyat firmasını öneriyorum.

 17. Kerem Öncel dedi ki:

  Tüm emeklerinden dolayı Çözüm nakliyat ailesine teşekkür ediyoruz. Geçtiğimiz ay İstanbul’a taşınma kararı aldığımızda nakliyat firması ile tanıştık. Telefon üzerinden gerekli bilgileri bizlere verdiler. Rezervasyon yaptığımız saatlerde adresimize gelerek taşınma işlemlerimizi yaptılar. Elektronik eşyalarımızı çok sağlam bir şekilde taşıdıkları için herhangi bir sorun yaşamadık. Tekrardan teşekkür ediyoruz.

 18. Salih Işık dedi ki:

  Çok dikkatli ve titiz bir şekilde taşımacılık yapıyorlar. Araçlarının çok geniş olması sayesinde eşyalarımızı düzenli bir şekilde taşıyabildiler. Kayseri içindeki taşınma ihtiyacımızı çok iyi bir şekilde karşıladılar. Eşyalarımızın ambalajlamasını da dikkatli bir şekilde yaptılar. Daha önce farklı firmalar ile taşınmamıza rağmen en çok beğendiğimiz firma çözüm nakliyat oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

 19. Şevket Galip dedi ki:

  Kayseri’den farklı bir şehre taşınacak olan herkese çözüm nakliyatı öneriyorum. Şehir dışına taşınmanın ayrı bir stresi varken firmanın çok yardımcı olması rahat bir süreç geçirmeme yardımcı oldu. Personeller ile istediğim zaman iletişim kurabildim. Hem Kayseri’de hem de gittiğimiz şehirde tüm ihtiyaçlarımı karşıladılar. Ev taşıyacak olan herkes gönül rahatlığıyla çözüm taşımacılık firmasını tercih edebilir.

 20. Berfin Şen dedi ki:

  Eşimin iş değişikliğinden dolayı Ankara’ya taşınmak durumunda kaldık. Acil taşınma ihtiyacımızı karşılayan çözüm nakliyat firmasına teşekkür ediyoruz. En başından beri güler yüzlü personeller ile karşılaştık. İşlerini hakkıyla yapan bir firma olduğu için yorum yazmak istedim. Bu kadar kısa bir süre içinde rahat bir şekilde taşınmayı beklemiyordum. Ekibe emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 21. Doğanay Yurtseven dedi ki:

  Kayseri içinde sigortalı taşımacılık araştırması yaptığımda çözüm nakliyat şirketinin önerildiğini duydum. Telefondan hizmetlerin nasıl verildiğini sigortalamanın ne olduğunu anlattılar. Taşınma sırasında da herhangi bir sorun yaşamadım. Gönül rahatlığıyla taşınmak isteyen çözüm taşımacılığı tercih edebilir.

 22. Murat Çetinkaya dedi ki:

  Ankara’dan Kayseri’ye tayinim çıktı. Geniş bir ailem olduğu için eşya sayımız oldukça fazlaydı. Kayseri’de yaşayan bir arkadaşım tarafından çözüm nakliyat önerildi. Telefonla ulaştım ve randevu aldım. Kısa bir süre içinde taşınmamızı ve yerleşmemizi sağladılar. Tebrik ve teşekkür ediyoruz.

 23. Neslihan Çalışkan dedi ki:

  Eşim şehir dışında çalıştığı için taşınma sürecinde tek başına olmam gerekiyordu. Çözüm nakliyata güvenebileceğim söylendi. İletişim kurduktan sonra tüm işlemlerimde yardımcı oldular. Dürüst ve güler yüzlü çalışanlara teşekkür ederim.

 24. Polat Aksoy dedi ki:

  Yaklaşık 15 yıldır Kayseri’de bir esnafım. Kayseri’nin birçok yerini biliyorum. Nakliyat şirketleri ile daha önce çalıştım ama çözüm nakliyat bu işte gerçekten iyi bir firmaymış. Bundan sonra tüm nakliyat ihtiyaçlarımda çözüm nakliyat ailesine başvuracağım. Teşekkür ediyorum.

 25. Osman Akarca dedi ki:

  Kayseri ve Tekirdağ arasındaki taşınma ihtiyacım için Çözüm taşımacılık firmasını tercih ettim. Uzun bir yol olmasına rağmen herhangi bir sorun yaşanmadan taşınmama yardımcı oldular. Ambalajlama ve paketleme konusunda çok iyi iş çıkardılar. Kırılan veya zarar gören eşyam olmadı. Hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

 26. Büşra Fatma Derinsoy dedi ki:

  Dürüstlük ve güven gibi değerlerde çözüm nakliyat gibi şirket görmedim. En alt kademeden en üst yöneticiye kadar dürüst insanlardan oluşuyorlar. Sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmeti aldım. Tüm hizmetleri anlatıldığı gibi… Teşekkür ediyorum

 27. Tülay Ulus dedi ki:

  Eşimin tayini sebebiyle Ankara’dan Kayseri’ye eşya taşıtmak zorunda kalmıştık iyi bir firma ararken karşımıza Çözüm taşımacılık çıktı. Küçük bir konuşma sonrası eşyalarımızı emanet ettik ve sorunsuz taşıdılar. Bir daha nakliye işimiz olursa yine bu firmayı tercih ederiz.

 28. Sürreyya Güldemir dedi ki:

  İstanbul’da ikamet ederken ailevi sebeplerden ve pandemi yüzünden ailemin yanına taşınmak zorunda kaldım zorlandığım bu süreçte yanımda olan bütün Çözüm taşımacılık personeline teşekkürlerimi sunuyorum. Çok yardımcı insanlar.

 29. İlhami Birinci dedi ki:

  Daha önce çalıştığımız nakliye firması eşyalarımızı param parça etmişti bizde bu sefer ev değiştirirken Çözüm nakliyatı tercih ettik. Çok güzel paketleme yapıyorlar eşyalarımız hiç zarar görmedi. Bütün ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

 30. Nuriye Kemik dedi ki:

  Çocuklarımla beraber daha Melikgazi de uygun fiyatlı daha güzel bir ev bulduk. En kısa zamanda taşınmamız gerekiyordu. Bizi hiç bekletmeyen personellere teşekkür ediyorum. Hız konusunda mükemmeller.

 31. Elif Keskin dedi ki:

  Yüksek bir binanın 10.katında oturuyorduk ve çok yüksek olduğu için yeni bir eve taşındık. Asansörlü sistemleriyle bütün işimizi kolayca hallettiler. Bütün ekibe ve taşıma yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

 32. Ramazan dedi ki:

  Kayseri’de bulunan evimiz için Çözüm firmasından nakliye talep ettik. Evimiz güzel sıkıntısız şeklilde taşındı.Ellerine sağlık.

 33. Rıza Tevfikbaşı dedi ki:

  Daha önce de tercih ettiğimiz Çözüm taşımacılık firmasını yine tercih ettik. Önceki gibi çok kaliteli bir şekilde hizmet verdiler. Tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken herhangi bir sorun yaşamamıza yardımcı oldular. Hem taşıma hem de paketleme işlerini düzenli yapıyorlar.

 34. Remziye Şanlı dedi ki:

  Kayseri’den Sivas’a taşınma durumumuz için nakliyat firmasına ihtiyaç duyuyorduk. Sürecin kolay bir şekilde geçmesi için tecrübeli nakliyat firmasını arıyorduk. İnternette denk geldiğim Çözüm nakliyata telefon üzerinden ulaştım. Şehirlerarası taşınma sürecindeki tüm uygulamaları profesyonel bir şekilde yaptılar. Eşyalarımızı hasarsız bir şekilde taşıdıkları için teşekkür ediyoruz.

 35. Saliha Kunduz dedi ki:

  Bir nakliyat firmasını ilk kez tercih edeceğimiz için çok ayrıntılı araştırmalar yaptık. Kayseri’deki önemli firmalar ile tek tek görüşmeme rağmen Çözüm nakliyat gibisini bulamadım. Tüm eşyalarımızı şehir farklı bir ilçedeki yeni evimize hızlı bir şekilde taşıdılar. Yerleştirme ve montajlama işlerinde de çok yardımcı oldular.

 36. Şafak Bora dedi ki:

  Kayseri’den İstanbul’a sıkıntısız bir şekilde taşınmamızı sağlayan Çözüm nakliyat firmasına teşekkür ediyoruz. Hem personelleri hem de şoförleri tecrübeli kişilerden oluşuyor. Yeni adresimize ulaşım konusunda bizlere çok yardımcı oldular. Tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz.

 37. Tuğba Güneş dedi ki:

  Tüm personelleri yetenekli ve kibar insanlardan oluşuyor. Ellerinden gelen tüm hizmetleri uygun fiyatlara yapıyorlar. Tüm hizmetlerinden memnun kaldığımız firmayı Kayseri’de yaşayan arkadaşlara öneriyoruz.

 38. Umut Akbora dedi ki:

  Nakliyat hizmetlerinden çok memnun kaldım. Çalışanların hepsi saygılı ve dürüst insanlardan oluşuyorlar. Ne istediysem hepsini dikkatli bir şekilde yaptılar. Tüm ekibe emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 39. Ümran Kasım dedi ki:

  Şimdiye kadar birçok nakliyat firmasını tercih etmiştik. Kayseri’de daha önce 4 kez taşınmama rağmen çeşitli sorunlar yaşayıp istediğimiz firmayı bulamamıştık. Bu sefer Çözüm nakliyat sayesinde hiçbir sorun yaşamadık. Eşyalarımızın paketlenmesinden yeni evlere montaj edilmesine kadar tüm işleri yapıyorlar.

 40. Veysel Kızıl dedi ki:

  Daha önce randevu aldığımız Çözüm nakliyat firmasının personelleri sabah erkenden gelip hiç oyalanmadan çalışmaya başladılar. Eşyaları sağlam bir şekilde paketleyip geniş araçlarına taşıdılar. Daha önceki firmalar eşyalarımızı sıkıştırıp taşırken Çözüm nakliyat çok daha konforlu bir taşınma süreci geçirmemizi sağladı.

 41. Yalçın Kısa dedi ki:

  Nakliyat personelleri arasındaki ustalar alanlarında uzman kişilerden oluşuyor. Tüm montajlar dikkatli ve ayrıntılı bir şekilde yapıyorlar. Güler yüzlü hizmetler ile tüm sorunlarımıza çözüm bulmayı başardılar. Tüm çalışmalarından dolayı personellere teşekkür ediyoruz.

 42. Zahit Gökten dedi ki:

  Evinizi gönül rahatlığıyla taşıtmak istiyorsanız, Kayseri’deki önemli firmalardan olan Çözüm taşımacılık firmasını öneriyorum. İletişime önem verip her istediğimiz zaman ulaşmamızı sağladılar. Eşyaların güvenliğine de dikkat ediyorlar. Sigortalı taşımacılık yaptıkları için tercih etmiştim ve hiç pişman olmadım. Firmaya teşekkür ediyorum.

 43. Diba dedi ki:

  Yeni evime taşınmak için sürekli olarak nakliye firması arıyordum. Fakat aradığım nakliye hizmetini sonunda burada buldum. Sağolsunlar çok güzel ilgilendiler ve tüm eşyalarımı eksiksiz kusursuz bir şekilde taşıdılar. Teşekkürler

 44. Ahmet dedi ki:

  Ofis taşıma işim vardı. Çok yorucu bir süreç diye sürekli olarak erteleme gereksinimi duyuyordum. Fakat buradaki çalışanlardan Allah razı olsun, çok güzel ilgilendiler benimle. Teşekkürler Çözüm Taşımacılık. Gerçekten çözüm oldunuz bana.

 45. Kayıhan dedi ki:

  Taşınma işlemlerinde herkes gibi ben de nakliye süreci yüzünden stres olurdum. Fakat Çözüm Ev Ofis Taşımacılığı sayesinde iş yerimi çok rahat ve sorunsuz bir şekilde taşıdım. Çok teşekkürler, ekipleri çok iyi çalışıyor

 46. Kayıhan dedi ki:

  Taşınma işlemlerinde herkes gibi ben de nakliye süreci yüzünden stres olurdum. Fakat Çözüm Ev Ofis Taşımacılığı sayesinde iş yerimi çok rahat ve sorunsuz bir şekilde taşıdım. Çok teşekkürler, ekipleri çok iyi çalışıyor

 47. Seçil dedi ki:

  Taşınma sürecinde özellikle de sigorta seçeneği son derece güven verici. Evimi sorunsuz bir şekilde taşıyan firmanıza teşekkür ederim. Paketlemeler kusursuzdu.

 48. Remzi dedi ki:

  Eski evim giriş kattaydı fakat yeni taşınacağım ev 5. kattaydı. Eşyalarımı girişten çıkarmanın kolay olacağını bilsem de üst kata eşyalarımın taşınmasından ve zarar görmesinden şüpheleniyordum. Fakat buradaki arkadaşlar asansörlü sistemleri ile eşyalarımı sıfır zararla sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Çok teşekkürler

 49. Mustafa dedi ki:

  Ofisimi taşımayı planlıyordum bi süredir fakat çok yorucu bir dönem diye erteliyordum. Meğer geç bile kalmışım. Sayenizde göz açıp kapayıncaya kadar çabuk gerçekleşen bi nakliyeye şahit oldum. Paralarını sonuna kadar hak eden bir ekip var. Teşekkrüler

 50. Mustafa dedi ki:

  Ofisimi taşımayı planlıyordum bi süredir fakat çok yorucu bir dönem diye erteliyordum. Meğer geç bile kalmışım. Sayenizde göz açıp kapayıncaya kadar çabuk gerçekleşen bi nakliyeye şahit oldum. Paralarını sonuna kadar hak eden bir ekip var. Teşekkürler

 51. Muhsin dedi ki:

  Kayseri’nin en iyi nakliye firması kesinlikle Çözüm’dür. Evimi sorunsuz bir şekilde taşıdım, ardından ofisime geçtim. İki nakliye de sorunsuz tamamlandı. Teşekkürler Çözüm

 52. Nilüfer dedi ki:

  Gerçekten Kayseri’de ev taşımak artık sizin sayenizde çok kolay bir hal aldı. 5+1 ev taşıdım, sayenizde yorulmadım bile. Çok sağolun

 53. Gökhan dedi ki:

  Kayseri’de ev taşımak mı… Sayenizde keyif alınabilecek bir durum. Nakliyeden şüphelenen ve korkan biri varsa Çözüm ev ofis taşımacılığı kesinlikle dertlerinize çözüm olacaktır.

 54. Yılmaz dedi ki:

  Çok iyi çalışan bir ekibiniz var. Hepinize teşekkür ederim Çözüm taşımacılık ekibi. Kayseri’nin en iyi firması kesinlikle sizsiniz. Sayenizde yeni evimde yeni eşyalarımla sorunsuz bir başlangıç yaptım.

 55. Cemil dedi ki:

  Kayseri’de taşımacılık denilirse akla ilk Çözüm gelir. Ofisimi sayenizde sıfır zararla taşıdım. Hiçbir kaybım, hasarlı eşyam olmadı. Üstelik ekibiniz de çok uzmandı. Teşekkürler

 56. İsmihan dedi ki:

  Taşınacağım için iş yerimden 1 hafta izin almıştım. Çünkü bundan önceki taşınmalarımda yerleşmem 15 gün sürmüştü. Çözüm Ev Ofis Taşımacılık ile ilk defa taşınmıştım ve 1 hafta iznimi boşuna aldığımı anladı. Çözüm sayesinde 1 gün içinde yeni evime yerleştim ve kalan günlerimde yeni evimin tadını çıkardım. Teşekkür ediyorum Çözüm Taşımacılık:)

 57. Sevgi dedi ki:

  Samsun’dan Kayseri ye taşınacaktık ve yeni bir yere taşınma heyecanının yanında nasıl taşınacağımızın düşüncesi sardı beni. Araştırmalarım neticesinde Çözüm Ev Ofis Taşımacılığı ile taşınmaya karar verdik. Çözüm sayesinde Kayseri’deki hayatımız çok güzel başladı ve sorun yaşamadan bir taşınma yaptık

 58. GİZEM dedi ki:

  Önceki taşınmalarımda o kadar çok problem yaşadım ki taşınmaktan korkar olmuştum. Ama bu korkumu Çözüm Taşımacılık ile yendim:)) Problemsiz taşınma için doğru taşımacılık şirketi seçmek gerektiğini anladım ve bu şirket de Çözüm Taşımacılık oldu.

 59. EKREM dedi ki:

  Taşınacaksanız hemen Çözüm Ev Ofis Taşımacılığını arayın ve gerisini düşünmeyin.

 60. Latif Ahmet dedi ki:

  Ev taşınma işimi Çözüm Ev Ofis Taşımacılığı ile yaptım ve her şey yolunda gitti.

 61. Bircan dedi ki:

  İş arkadaşım evini taşırken Çözüm ile taşıdı ben de taşınırken Çözüm ile taşındım. Herkese tavsiye ediyoruz

 62. Gülçin dedi ki:

  Kızım iş için Ankara’ya yerleşmeye karar verince kızımın eşyalarını Çözüm taşımacılık ile Ankara ya taşıdık. Temiz güvenli ve zamanında bir taşıma oldu. Teşekkür ediyorum

 63. İclal dedi ki:

  Mobilyalar ve beyaz eşyalar başta olmak üzere bütün eşyaları çok güzel ve özenli paketliyorlar. Hiç bir eşyam zarar görmedi. Çözüm taşımacılık işini çok iyi yapıyor

 64. Büşra dedi ki:

  Taşınırken en çok korktuğum mutfak eşyalarımın kırılmasıydı. Çünkü son taşınmamda yemek takımım neredeyse hepsi kırılmıştı. Ama Çözüm Ev Taşımacılık eşyalarımı o kadar güzel ve sağlam taşıdı ki bir bardak bile kırılmamıştı ve çok mutlu oldum

 65. Talat dedi ki:

  Yeni ofis almıştım ama nasıl taşınacağımı bilemiyordum ve imdadıma Çözüm Ev Ofis Taşımacılığı yetişti. Sayelerinde 1 günde yeni ofisime taşındım.

 66. Ercan Okuyucu dedi ki:

  Güler yüzlü personeller, ilgili bir yönetim anlayışıyla Çözüm Nakliyattan bu beklenirdi. Çok teşekkür ederim. Mobilyalarımızı tam da istediğimiz gibi taşıdınız. Yeni taşınacak olanlara kesinlikle öneririm.

 67. Başak Gezer dedi ki:

  Ben kolay kolay kimseyi tavsiye etmem. Ama Çözüm Nakliyat firması için harika bir taşımacılık firması diyebilirim. Ofisimizi geçen gün taşıttık. Oldukça da memnun kaldık. İlgi ve alakanıza sonsuz teşekkürler

 68. Memduh Gündüz dedi ki:

  Evimizi taşımak için nakliyat firması arıyorduk. Daha önce Çözüm nakliyattan hizmet almış olan arkadaşımın tavsiyesiyle size ulaştım. Çok da memnun kaldım. Sorunsuz bir şekilde nakliyat hizmeti aldığımı belirtmek istedim. İlginize teşekkür ederim.

 69. Sefer Gümüşçü dedi ki:

  Ev eşyası taşıttım. Öncesinde birkaç kez görüştük. Ev taşımacılığında yaptıkları tüm uygulamaları detaylı bir şekilde açıkladılar. Sonrasında ise fiyat üzerinde de anlaştık. Hem fiyatta bir güzellik yaptılar hem de söz verdikleri gibi evimi zamanında taşıdılar.

 70. Yavuz Kurt dedi ki:

  Özellikle Çözüm Nakliyat için çalışan ekip çok özenli çalıyor. Bunu bizzat kendim gördüm. Eşyalarımızı özenli bir şekilde taşıdılar ve montajlarını da yaptılar. Hiçbir sorunla karşılaşmadan güvenli bir şekilde eşyalarımızı taşıdılar. Sağolsunlar.

 71. Kahraman Gündoğdu dedi ki:

  Kaliteli bir şekilde hizmet verdikleri için teşekkür etmek istedim. Eşyalarımızı zamanında teslim ettiler. Üstelik ücret talep etmeden mobilyalarımızın montajını yaptılar. İşinin ehli usta bir firma, tavsiye ederim.

 72. Çiğdem Güneş dedi ki:

  Ben Çözüm Ev Ofis Taşımacılığı firmasıyla yeni tanıştım. Bu kadar yorum yapanı görünce de ben de fikirlerimi paylaşmak istiyorum. Geçen hafta ofis eşyalarımızı size taşıttık. Eşyalarımızı tam ve zamanında ofisimize getirdiniz. Teşekkürler

 73. Ayşe dedi ki:

  Muhteşem bir taşıma hizmeti çözüm ile evimi kusursuz bir şekilde taşıdım. Ev ve ofis taşıma hizmetlerinin yanında güler yüzlü olması oldukça önemliydi.

 74. Ahsen dedi ki:

  Zorlu bir taşıma hizmeti beklerken oldukça kolay bir taşıma hizmeti ile karşılaştık. Çok memnun kaldık. Ekibinize gerçekten çok teşekkür ederim. Eşyalarımız özenle taşındı.

 75. Mesut dedi ki:

  Taşıma firmaları arasında güvenerek tercih edeceğim tek firma. Kayseri’de karşılaştığım ve beni mutlu eden ekibiniz ile asansörlü nakliye hizmetini denedik. Hizmetleriniz için çok teşekkür ediyorum

 76. Mahir dedi ki:

  Ev taşıma işimiz için Çözüm firması ile tanıştık. Çözüm gerçekten taşınma sıkıntımıza çözüm oldu. Ev ve ofis taşımak için tereddüt etmeden firmayı tercih edebilirsiniz.

 77. mehmet deniz dedi ki:

  Firma çalışanlarının telefonda ki üslupları gerçekten çok güzeldi. Gerek elemanların samimiyeti gerekse hizmetlerinden memnun kaldım. Teşekkürler.

 78. onur kaya dedi ki:

  Firmamız için önem taşıyan ürünlerimizi taşındığımız ofise sorunsuz bir şekilde taşıdılar. İlgiliydiler. Teşekkür ediyoruz.

 79. merve turan dedi ki:

  Çözüm Nakliyat’a şirketimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra kendileri taşınma işlerinde de sizi düşünüyoruz.

 80. Sefa Devel dedi ki:

  Tam anlamıyla dört dörtlük bir hizmet! teşekkürler Çözüm. Ben çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye edilir.

 81. Sefa Develi dedi ki:

  Tam anlamıyla dört dörtlük bir hizmet! teşekkürler Çözüm. Ben çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye edilir.

 82. mahmut yapıcı dedi ki:

  Söyledikleri gibi konuşulan gün ve saatinde eşyalarımı aldım. İlgiliydiler. Eşyalarım da zarar görmemişti.

 83. ahmet eldek dedi ki:

  Personellerinin samimiyeti ve eşyalara zarar vermemek için ellerinden geleni yapmaları beğenimi kazandı. Öneriyorum.

 84. Yıldıray kaya dedi ki:

  Gayet güzel bir taşınma işlemi oldu benim için. Açıkçası zor beğenen biriyim. Ama Çözümdeki arkadaşlar işinin hakkını fazlasıyla veriyorlar.

 85. aslan vuslat dedi ki:

  Firma anlaştık. Hatta ben ısrarla fiyattan da indirim istedim ve aldım. Sağ olsunlar ilgiliydiler.

 86. Mert Onur dedi ki:

  Sorunsuz bir hizmet diyebilirim! Neden mi? Çünkü herhangi bir olumsuzlukla karşılanmadan tüm ofis malzemelerimizi zamanında teslim aldık.

 87. kaan özcan dedi ki:

  Çalışanları iyi, firma sahibi kibar bir insan. Verdikleri sözlerinde de durdular. Daha ne olsun. Teşekkür amaçlı yazdım

 88. Başak gökçe dedi ki:

  Gayet verimli bir çalışma oldu, emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Özellikle bizim eşyaları taşıyan arkadaşlar çok iyiydiler.

 89. Ekrem Bakırcı dedi ki:

  Taşıma zamanlama ve telfonda iletişim çok iyiydi. Dedikleri gibi de eşyalarımızı zamanında taşıdılar.

 90. Baran Konuk dedi ki:

  Taşıma zamanlama ve telfonda iletişim çok iyiydi. Dedikleri gibi de eşyalarımızı zamanında taşıdılar.

 91. mustafa bey dedi ki:

  Çözüm nakliyatla evimi taşıttım. Arkadaşlara işlerini yaparkenki duyarlılıklarından dolayı teşekkür etmek isterim.

 92. mustafa yiğit dedi ki:

  Özel yapım çok sayıda dolabım vardı. Özenli bir şekilde söktüler ve taşıdılar. Yeni adreste de kurdular. Çok memnun kaldı.

 93. Baran Okan Tunç dedi ki:

  Paketleme ve taşıma işlemini gerekleştiren ekip muhteşemdi. Bu kadar olur yani, bir tane eşyam zarar görmeden taşındı.

 94. Şeyma Koca dedi ki:

  Ellerinize sağlık. Ufak tefek aksaklıklar her taşınma işleminde olduğu gibi ben de oldu. Ama arkadaşlar geçekten de ilgiliydiler. Tavsiye ediyorum.

 95. Ozan Kömür dedi ki:

  Tüm çalışanlar iyi niyetli. Zamanlama çok iyi. Tam istenilen saatlerde geldiler ve işlerini bitirdiler. Eşyalarımda herhangi bir zaiyat olmadı. Paketleme konusunda iyiler. Memnun kaldım.

 96. onur demirer dedi ki:

  Çözüm taşımacılık firmasına hem hızından hem de fiyatından ötürü teşekkür ediyoruz. Firmamızın eşyalarını güvenli ve sağlam şekilde taşıdıklar. sağolsunlar

 97. Ali Özer dedi ki:

  Güler yüzlü ve saygılı personelleri hem de işinin ehli. Çalışanları ve firmayı başarılı bulduk. Her zaman da çalışmak istediğimiz firmamızı bulmuş olduk.

 98. Akın tuna dedi ki:

  Dedikleri zamanda geldiler mutfak eşyalarını paketlediler ve dedikleri gün evimize getirdiler. Söz verdikleri gibi sorunsuz bir şekilde eşyalarımızı taşıdılar.

 99. Eren Sarılı dedi ki:

  Hiç bir eşyam zarar görmedi. Son derece memnun kaldığım için de buraya yazmak istedim. Teşekkürler Çözüm nakliyat

 100. Orhun Demirci dedi ki:

  Evimizi taşıttık. Genel olarak memnunum kaldık. İlgiliydiler. Ayrıca fiyat konusunda da çok yardımcı oldular.

 101. Mübarek Tunalı dedi ki:

  Öncelikli olarak tam da söyledikleri zamanda geldikleri için çok teşekkür ediyoruz. Yine kesinlikle fiyat bakımından iyi bir rakam verdiler.

 102. Tuncay Birsen dedi ki:

  Ne zaman dedilerse o zaman eşyalarımızı getirdiler. Hem taşınmadan önce hem de taşınırken her aşamada bilgi verdiler

 103. Murat Kurşun dedi ki:

  Yalan yok ben kolay beğenmem. Hatta nakliyat firmalarına da mesafeliyim. Çünkü daha önce çok sorun yaşadım. Ama Çözümdekiler işlerini iyi yapıyorlar

 104. Özcan Özdemir dedi ki:

  Söz verdikleri tarihte eşyalarımızı taşıdılar. Eşyalarımızda herhangi bir zarar da yoktur. Bizim ekipteki çocuklar da oldukça kibardılar.

 105. Burçin Atalay dedi ki:

  Taşınma işlemi süresi boyunca sürekli bir şekilde iletişim halinde kaldık. Alakaları mükemmeldi. Tavsiye ediyoruz.

 106. Yusuf Özgen dedi ki:

  Firmamızın tüm ofis eşyalarını size taşıttık. İyi ki de sizi tercih etmişiz, kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 107. bedir kara dedi ki:

  Eşyalarımı aynı gün içerisinde aldılar, bir gün sonra da teslim ettiler. Mobilyaların montajını yapan ekibe özel olarak teşekkür ederiz.

 108. orhan alabulut dedi ki:

  Çok oldu eşyalarımı taşıttığım. Ama önceden söz vermiştim. Size yazacağım diye. Teşekkürler. Bu arada ben Kayseriden Orhan.

 109. Özge Korkmaz dedi ki:

  Yine taşınma işlemim olursa aynı firmayı tercih edeceğim. Nedeni çok basit hem uygun fiyatlılar hem de sözlerini tutuyorlar

 110. Volkan yurt dedi ki:

  Taşınmak benim için tam bir çile, bu çileyi kolaylaştırdıkları için Çözüm firmasına teşekkürlerimi sunuyorum

 111. Yiğithan Köse dedi ki:

  Tam anlamıyla dört dörtlük bir firma diyebilirim. Ofisimizin tüm eşyalarını taşıttık. Hiçbiri de zarar görmedi.

 112. Ege Binici dedi ki:

  Başta kararsızdım, arkadaşım normalde farklı bir firma ismi vermişti. Ancak iyi ki de Çözüm Nakliyat ile anlaşmışız. İlgiliydiler

 113. Sercan Üzümcü dedi ki:

  Nakliyat firmasının olabileceği kadar iyiydiler. Personelleri özellikle tam anlamıyla işlerinde uzmanlar

 114. Fatma Arslantürk dedi ki:

  Gerçekten çok özenli çalışıyorlar piyasaya göre hem ćok uygun ve çok kaliteli hizmet verdiler özellikle dayı ya çok teşekkür ederiz 😊 kendi eşyaları gibi özendiler
  Tekirdağa tayin olan Hemşire 😊😊

 115. Fatih AKGÜN dedi ki:

  Ellerine sağlık çok memnun kaldım Allah bin kere razı olsun eşyalarım sapasağlam bir şekilde taşıma yaptılar gözünüz kapalı evinizi teslim edebileceğiniz kişiler paketlemeleri çok iyi bu kadar işinde uzman kişilerle evimi taşıdığıma sevindim Yolunuz açık olsun…

 116. ismail dedi ki:

  mail adresime fiyatlarınızı pm atabilir misiniz bilecik kayseri arası ne kadar tutar?

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?