Müşteri Yorumları

610

Çözüm Nakliyat – Müşteri Yorumları

Kayseri evden eve nakliyat sektörünün profesyonel şirketleri arasında yer alan firmamız sizlerin düşünce, fikir, tavsiye ve şikayetlerinizi dikkate alarak hareket etmektedir. Firmamız Müşteri Yorumları sayfamız üzerinden firmamız hakkında ki tüm düşünce, fikir ve tavsiyelerinizi önemle takip ediyoruz.

Fikirleriniz Her zaman bizim için kıymetlidir!

Ziyaretçi Yorumları (7)
 1. Yaşar yıldırım dedi ki:

  Şehir içi taşımacılık konusunda Çözüm Nakliyat’ın üstüne tanımam, gerçekten canı gönülden tebrik ediyorum sizleri. Elinize emeğinize sağlık.

  1. Muhammed Yılmaz dedi ki:

   Yaşar bey size canı gönülden katılıyorum, Kayseri de 5 sefer şehir içinde eşya taşıttım kırılmadık dökülmedik eşyam kalmadı ama en son Çözüm Nakliyat ile yaptığım anlaşma ile rahata kavuştum. Profesyonel insanlar ile taşındığımın farkına vardım. Çözüm Nakliyata sonsuz teşekkür ederim.

 2. Münir Cansız dedi ki:

  Kayseri’den İstanbula eşya taşıttım, Yetkililere ve çalışanlara düşüncelerimi paylaşacağıma dair söz verdim. Gerçekten benim için çok başarılı ve sorunsuz bir taşınma oldu çok teşekkür ederim.

 3. Gamze Yosun dedi ki:

  Çözüm Nakliyat ile Kayseri izmir arasında yaptığımız taşımacılık hizmetlerinden oldukça memnun kaldım, teşekkür etmek isterim.

 4. Mustafa polat dedi ki:

  Abi gerçekten canı gönülden sağolun varolun, böyle bir çalışma azmi paketleme sistemi ve hizmet kalitesi ilk defa gördüm ve emin olun ki bundan sonra ki tüm taşımalarımda sizleri tercih edeceğim.

 5. Berna Arık dedi ki:

  Devlet memuru olduğumuz için defalarca taşındım, birden fazla firma onlarca insan tanıdım ama bu kadar başarılı bir firma ve bu kadar terbiyeli dürüst efendi insanları ilk defa tanıdım. Çözüm nakliyat ailesine ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Öğretmen: Berna Arık

 6. Metin Kuşçu dedi ki:

  Çözüm nakliyat ile yaptığımız taşımada yaşadığımız sıkıntılar oldu, hatta bu sıkıntılar bizim canımızı oldukça sıktı fakat firma yönetiminin yaşanan bu sıkıntı problemlerde yanımız da durması, bizleri yalnız bırakmaması ve hatalarının farkında olup kabul etmeleri takdire şayan bir durum. LCD tvim personellerin elinden taşıma esnasında düştü ve camı hasar gördü, firma yetkilileri SAMSUNG marka lcd model televizyonumu Sıfır mağazadan alıp bizlere teslim ettiler. Canı gönülden teşekkür ederim.