tr

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

2.055

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Sektörde en çok tercih edilen, asansörlü nakliyat hizmetleri eşyaların hızlı ve güvenilir bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır. Kayseri Asansörlü nakliyat hizmetleri hem iş gücü açısından hem de zamandan tasarruf ettiren bir yöntemdir. Bu nedenden dolayı müşteri de firma da taşınma ve nakliyat sürecinden memnun kalmaktadır ve yormamaktadır. Ayrıca diğer yöntemlerle taşınması neredeyse imkânsız olan nakliye işlemlerini gerçekleştirme imkanı asansörlü nakliyat ile sağlanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmetlerinin Avantajları

  • Yüksek katlar nakliye hizmetleri eşyaların merdivenlerden insan gücü ile taşınamayacak olması nedeniyle oldukça risklidir. Bu genellemeye dar apartmanlarda girmektedir. Eşyalar asansörlü nakliyat dışındaki yöntemlerle taşındığı takdirde çarpma, sürtünme ve düşme gibi risklerle karşılaşabilir.
  • Asansörlü nakliyat hizmetleri eşyaları direkt olarak araca yükler. Nakliye konumuna gelindiği zaman da araçtan direkt olarak taşınmasını sağlar. Bu sebepten dolayı iş gücü önemli bir miktarda azalmaktadır. Doğal olarak bu yöntemle yapılan nakliyelerin maliyetleri düşürmekte, insanların bütçesini de zorlamamaktadır.
  • Asansörlü nakliyat ile zamandan da tasarruf edilmektedir. Bu yöntem çok daha pratik ve hızlıdır. Taşınma işlemi de birkaç saat içinde bitirilmektedir.
  • Yine bu yöntemle eşyaların herhangi bir darbe almasına da engel olunur. Böylece eşyalara herhangi bir zarar gelme düşüncesi de ortadan kalkar.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?

Nakliyat işinde görev alan hamallar, eşyaları yüklerken her ayrıntıya dikkat etmemektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka eşyaların bir köşesi kapılara ya da duvarlara çarpmaktadır. Bu durumların yaşanmaması için kaliteli ve profesyonel nakliyatçı firmalar olarak profesyonel ekip ile beraber asansörlü nakliyat hizmetleri vermektedir.

Asansörlü nakliyat hizmeti, özellikle yüksek katlı ve dar alanlarda kullanıldığı zaman avantaj sağlamaktadır. Büyük balkonu olan evlerden ya da büyük pencerelerden rahatlıkla taşınabilen eşyalar ev içerisine yerleştirilebilir. Vinç benzeri özel araç ile eşyalar yukarıya asansörle çıkartmaktadır. Yine eşyalar profesyonel ekip tarafından yüklenip güzelce istiflendikten sonra güvenle aşağıya indirilir. Ayrıca tekrar ekip tarafından kamyona yüklenerek nakliye işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede eşyalar kısa süre içerisinde, bir yerden başka bir yere güvenle nakliye işlemi yapılır ayrıca, yüksek ve dar binalarda herhangi bir taşınma problemi yaşanmaz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?