tr

Eşya Ambalajlamada Hassasiyet

2.633

Ambalajlamaşehirler arası ve şehir içi nakliyat firmalarının taşınma konusunda sizlere verdiği hizmetlerden biridir. Paketleme kadar ambalajlama da oldukça yer tutar.

Evden eve nakliyat ya da ofisten ofise taşıma işlemlerinizde daha hijyenik bir taşınma ortamı için özel olan korunaklı naylon patpat ambalajları kullanılmaktadır. Ev eşyalarınız ya da ofisteki malzeme ve gereçleriniz bu ambalaja sarılarak taşınır. Korunaklı bu ambalaj malzemesi, eşyalarınızın hasar görmemesini sağlar, hijyenik bir taşıma gerçekleşmiş olur.

Ofis taşımada önemli olan temiz ve sorunsuz bir taşıma hizmeti vermektir. Birbirinden kaliteli firmalar sayesinde bakteri oluşmayacak malzemedeki ambalajlamaya önem verildiğinden sorun yaşanmıyor. Eşyalarınız hem daha korunaklı taşınmış olur, hem de daha ekonomik bir şekilde bu işin üstesinden de gelmiş olursunuz.

Kıyafetlerin ve kırılacak eşyaların ambalajlama konusu oldukça hassas davranılması gereken bir alandır. Çalışacağınız firmada yer alan tecrübeli ekip bir çırpıda beyaz eşya ve dolap gibi alanlarınızı da demonte ederek ambalajlar ve tekrar montesini yeni yaşam alanınızda gerçekleştirir. Verilen bu kaliteli hizmet sayesinde beyaz eşyalarınızda çizilme ve bozulmalar görülmez.

Mobilyalarınız içinde demonte edimi ve paketlemeye geniş yer verilir. Streç filmlerle eşyalarınızın temizliği sağlanır, taşınma işleminden sonra bir de temizlik derdiyle de uğraşmamış olursunuz. Ekonomik bu uygulamalarla taşınmak için beklemenize gerek yok..

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?