tr

Kayseri Evden Eve Taşımacılık

2.072

Kayseri evden eve taşımacılık konusunda Kayseri’de faaliyet veren bir çok firma arasından en kaliteli ve doğru olanı seçtiğinizde yetkililerin sizler için taşınma sırasında oluşabilecek tüm sorunları önceden bertaraf ettiğini ve kaliteli bir hizmet verdiklerini göreceksiniz.

Evden eve nakliyat işlemlerinizde hijyenik şartlar göz önüne alınarak eşyalarınızın hangi boyutta taşınacağını, kaç personelin bu işi gerçekleştireceğini, nakliyat işleminde asansör kurulup kurulmayacağını belirlemek üzere çalıştığınız firma tarafından expertiz gönderilir. Eşyalarınızın alınacağı ev ve iş yerinin olduğu yerde, teslimatı yapılacağı yerinde asansörlü taşımaya uygun olup olmadığı kontrol edilir.

Kayseri Evden Eve Taşımacılık

Expertizin yaptığı hesaplamalardan sonra sigorta ve fatura konusu konuşulup gerekli ekipmanların taşınma günü getirilmesine karar verilir. Taşınma gününde özenle çalışan ekip, eşyalarınıza hasar verilmeden taşınmasını sağlayıp kaliteli bir hizmet verir. Maddi ve manevi değer verdiğiniz eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Garantili çalışma anlamında ise sigortaya önem vermektedir.

Evden eve nakliyatın yapılacağı yeni evinize, güler yüzüyle profesyonel bir ekibin güvencesinde merhaba diyeceksiniz. Taşınmanın verdiği stresten kurtulup Kayseri’de hijyenik ortamda ev taşıma hizmetinden yararlanacaksınız. Sadece ev taşıma değil, eşyalarınızın monte edilmesi, düzgünce yerleştirilmesine kadar iş takibi de yapılmaktadır.

Uygun fiyatlarla sizin memnuniyetinizi gerçekleştirecek bu işlemle taşınmanın ne kadar kolay ve sorunsuz bir şekilde halledildiğini görmek size de keyif verecektir. Göreceksiniz ki taşınmak, artık hem çok basit hem de çok ucuz..

Kayseri Ev Taşıma

Eşyalarınızı modern tekniklerle ve uzman bir ekiple taşımanın rahatlığını yaşamak ister misiniz? Kayseri evden eve taşımacılık konusunda son yıllarda gittikçe artan bir trende sahiptir. Adını kanıtlamış bir çok firma, eşyalarınızı özenle taşır, yorulmadan yeni evinize yerleşmiş olursunuz.
 
Kayseri evden eve nakliyat konusunda bir çok müşterisine kaliteli hizmet veren, Türkiye’nin dört bir yanına nakliyat işlemi gerçekleştiren firmalara sahiptir. Sizler taşınmanın derdini, sıkıntısını çekmeden, geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla zahmetsiz bir şekilde taşıyan şirketlerin desteğini alacaksınız. Taşınma sırasında gereken tüm ihtiyaçlarınızı onlar karşılamaktadır.
 
Taşınma gününden önce evinize gelen exper, ihtiyaçlarınızı tespit eder ve o gün için hazırlar. Taşınma sırasında paketlemeden başlayan ekip, mobilyalarınızı söküp ambalajlar. Naylon, baloncuklu malzeme gibi eşyanızın türüne göre paketlemesi yapılan eşyalar, araca bindirilir. Nakliyesi sağlanır.
 
Yeni evinize getirilen eşyalarınızın taşınması ve yerleştirilmesi ekip tarafından halledilir. Monte edilmesinden sigortalanmasına kadar herşey düşünülüp en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirilir.

Kayseri evden eve taşıma

Kayseri’de evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamız, sadece Kayseri değil Türkiye’nin her yerine evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Evet, Kayseri evden eve nakliyat hizmetlerimiz garantili ve sigortalıdır.

Kayseri Ev Taşıma Fiyatları

Kayseri ev taşıma fiyatlarının belirlenmesinde önemli olan birkaç unsur vardır bunlar;1- Eski evin ve yeni evin kaçıncı katta olduğu: Bu etken eşya indirmede ve çıkarmada önemli bir durumdur. Fiyat belirlenirken ona göre bir teklif sunulmaktadır.2- Eşyaların azlık ve çokluk derecesi: Neticede 2+1 ev ile 3+1 deki eşyalar farklılık gösterecektir. Eşya çok ise ambalaj ve taşıma işleri daha çok vakit ve uğraşı gerektirecektir. Fiyatı belirlemede önemli bir unsurdur.3- Taşınılacak olan yeni evin adresi: Malum yol ne kadar uzaksa yakıt sarfiyatı ve harcanan zaman da o kadar çok olacaktır.4- Modüler asansör tercih edilmesi artı bir maliyettir.5- Müşterinin yapılmasını talep edeceği ekstra işler.Bütün bunlar ev taşıma fiyatlarının belirlenmesinde etken olan maddelerdir.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?