tr

Kayseri’de Taşıma sezonu

2.046

Kayseri’de taşıma sezonu başlıklı yazımıza başlamadan önce sizlere belirtmek istediğimiz bu yazıyı ele alışımızın nedenlerini anlatmak isteriz. Bilindiği üzere evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında iş yoğunluğuna göre zamana bağlı olmakla beraber bir artış ve düşüş söz konusu olmaktadır. Ön plana çıkan işlerde ki artış ve azalma durumu nakliyat şirketleri ve esnaflar arasında “sezon başladı” ve “sezon bitti” gibi cümleler ile karşılanabilir. Peki nedir bu cümlelerin anlamı ? Sezon olan nedir, başlayan nedir, biten nedir hep beraber öğrenelim ve aydınlanalım.

Evden eve nakliyat sektöründe iş yoğunluğu devlet memurlarının tayin isteme veya tayin çıkma harekatı ile mayıs ayı itibari ile bağriz bir yoğunluğa maruz kalıp bu yoğunluğu 10.aya kadar kesintisiz bir şekil de sürdürmektedir. 10. ay ile 12. ay arasında yavaşlayan evden eve nakliyat sektörü 1.ay itibari ile durma noktasına gelebilmektedir. Mayıs ayına herhangi bir hareket ve yoğunluğun yaşanmadığı evden eve nakliyat sektörü süreçlerini bu şekilde tamamlamaktadır.

Kayseri evden eve nakliyat sektörünün başarılı ve profesyonel firmaları arasında yer alan şirketimiz mayıs ayı itibari ile oluşacak evden eve nakliyat yoğunluğunda müşterilerine kesintisiz ve sorunsuz hizmetler sunabilmek adına gerekli alt yapı ve teknik çalışmalarını bitirme noktasına gelmiştir. Firmamız kayseri evden eve nakliyat sektöründen ziyade şehirler arası evden eve nakliyat faaliyetleri ile de türkiye geneli 81 ilde profesyonel, modern ve sağlıklı evden eve nakliye hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. Firmamızdan şehir içi ve şehirler arası olmak üzere alacağınız tüm hizmetler sigortalı ve sözleşmeli bir şekil de gerçekleşmektedir.

Evden eve nakliyat sezonu için yapılması gereken tüm hazırlıklarımızı eksiksiz ve sorunsuz bir şekil de bitirmiş bulunmaktayız, Çözüm Nakliyat olarak 2019 evden eve nakliyat sezonuna hazırız sizleri bekliyoruz. Profesyonel firmalardan profesyonel hizmetler alabileceğinizi unutmamanızı özellikle tavsiye ederiz.

Taşımacılıkta “ÇÖZÜM” Ortağınız!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?