tr

Evden Eve Nakliyat Bilmeniz Gerekenler

1.578

Çok taşındıysanız biliyor olmalısınız ki, Piyasada herkes ben firmayım diyor. Sizde takdir edersinizki bir arabası olan evden eve nakliyatta firma olamaz. Sayın müşterilerimiz sakın şunu unutmayın konuştuğunuz evden eve nakliyat firmasına ait araç,dükkan,kara yollarının vermiş olduğu ve sadece evden eve nakliyat firmalarına verilen K3 yetki belgesini sorun ve resmi internet sitesinden fotoğraflarına bakınız. Belki bundan banane diyeceksiniz ama bu durum araç sahibini olduğu kadar sizide etkiliyor. Neden diyecek olursanız. Kesilen cezanın yarısını siz ödemek zorundasınız.

Kesinlikle taşıma tarihinizi en az üç dört gün öncesinden firmaya bildirmelisiniz. Ucuz fiyatlara aldanıp eşyanızı ziyan etmek istemiyorsanız kaliteli bir firma ile anlaşmalısınız.

Çözüm nakliyat

Bunu yapmadığınız taktirde anlaşmış olduğunuz evden eve taşımacılık firması kendine daha iyi bir iş bulduğunda sizin eşyalarınızı almak için gelmeyecektir.

Kayseri evden eve nakliyat zor ve bi o kadar karşı tarafa güven vermeniz gerken bir iştir.Bir işte güven olmazsa hiç bişey olmaz.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda sürekli daha iyiyi hedefleyen firmamız, uygun fiyat politikasıyla da kalite ve uygun fiyati aynı anda sunabilen firmalar arasında önemli bir yer isim olmuştur. Memnuniyetin karşılığı olarak sizlerden aldığımız  güçle varız.

Firmamız, Evden Eve Nakliye ve Taşımacılık hizmetinde müşteri mennuyetini ön planda tutarak her zaman kendini yenilemekte ve bu yönde yatırımlar yapmaktadır. Firmamız, Nilüfer Evden Eve Taşımacılık-Nakliyat bu yatırımlarını ilk önce nakliye işinde kullandığı araçlarını yenilemekle başlamışmış ve bu gün son model araçlarla nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermektedir.

Evden Eve Nakliyat sektöründe Türkiye genelinde faaliyet göstermekte olan firmamız, ev taşımaya yönelik özel olarak dizayn edilmiş evden eve nakliyat araçları, yüksek kalitede malzeme ve ekipmanı, farklı eşya türlerine göre seçilen özel ambalaj malzemeleri, deneyimleri ölçüsünde seçilmiş ve eğitimli personeli ile, modern bir yapıda hizmet vermektedir.

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında ilk olarak kayseri ilinde hizmete başlayan Çözüm nakliyat şimdi, bu hizmeti türkiye’nin en ucra köşesine kadar taşımayı başarmıştır.Gereken ekip ve araçları çağın teknolojisine göre ayarlayan evden eve nakliyat firmamızın ilk hedefi olan kalite ve memnuniyeti hat safalara çıkırmıştır.

Kayseri Evden Eve Paketleme

Evden eve nakliyat’ın en önemli ve diğer taşımalardan ayıran özelliği paketlemedir. Çözüm Nakliyat olarak kullandığımız paketleme malzemelerimiz streç naylon, battaniye, patpat naylon, ufuk tefek eşyalar için fıçı, koli bandı, ve buna benzer sandıklar….

Bütün bunlarla yapılan paketleme sonucu ortaya çıkan temiz bir taşınma ve müşteri memnuniyeti..

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?