0533 972 9749

Sosyal Medyada Biz}

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
Çözüm, Kayseri evden eve nakliyat firması ile şehirler arası evden eve nakliyat faaliyetlerin de %15 oranında Dev indirim Kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Şehirler Arası evden eve nakliyat faaliyetlerimiz sigortalı ve sözleşmeli bir şekil de gerçekleşmektedir. Kayseri evden eve nakliyat sektörünün profesyonel şirketi artık Türkiye geneli hizmetlerde sizlerin yanında yer alacaktır. Sigortalı, Sözleşmeli, Profesyonel ve İNDİRİMLİ evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız TIKLA ARA! Butonunu kullanabilirsiniz.
ALO İNDİRİMLİ NAKLİYAT - TIKLA ARA!

Düşük Nakliyat Tekliflerine Dikkat Etmek Gerekir

Düşük Nakliyat Tekliflerine Dikkat Etmek Gerekir

Taşınmak hem maddi hem manevi olarak külfetli bir iştir. Eğer sistematik bir şekilde yapılmazsa ve iyi olmayan bir firma ile nakliyat işi ayarlanırsa daha da zor bir hal alır. Planlı olarak ve birkaç gün öncedenişe başlamak her zaman önemlidir.

Düşük Nakliyat Tekliflerine Dikkat Edin ve Firmaları Kıyaslayın

  1. – Araştırma yapın muhakkak. Düşük nakliyat teklifleri arasında değerlendirme yapın.
  2. – Firmaların verecekleri hizmeti tam olarak anlamaya çalışın ki sonrada sorun olmasın.
  3. – Müşteri yorumlarını muhakkak okuyun.
  4. – Siz firmaya değil firma size uysun. Çünkü firma sizi hayatında bir kere görecek çok umursamaz o yüzden. Ama siz perişan olabilirsiniz bu süreçte.
  5. – Platformlarda araştırma yapın muhakkak çünkü oradaki firmalar belli kurallara uymak zorundadır ki platformda kalıp iş alabilsin.

Düşük Nakliyat Tekliflerine Dikkat! Her şeyi Net Konuşun

Taşınacak mesafeyi konuştuktan sonra eşyaların miktarını muhakkak detaylı bir şekilde anlatın. Düşük nakliyat tekliflerine dikkat ederek yanaşın ve firma ile a dan z ye her şeyi konuşun. Aracın gireceği sokağın durumunu muhakkak bildirin. Eğer dar bir sokak ise gerekiyorsa bir gün önceden mahalle sakinleri ile görüşüp sokaktaki araçları çektirin. Yoksa hem firma hem siz zorlanırsınız. Firmaya taşındığınız veya taşınacağınız yerin kat durumunu söyleyin en baştan. Düşük fiyat alabilmek için yumuşatarak anlatma yapmayın. Taşınacağınız yer katlı ise asansör durumunu ve kullanılabilirliğini muhakkak söyleyin. Anlaşma yaptıktan sonra muhakkak iletişim numarası ve aracın plakasını isteyin ve kaydedin.

Fiyatını ve tarihini çok net konuşun. Düşük nakliyat tekliflerine dikkat edilecek konulardan biri de budur. Mümkünse yazılı bir şekilde elinizde olsun. Sözleşme yapmak bu anlamda çok garantilidir. Sözleşme yapmıyorlarsa sırf daha uygun diye yanaşmayın altından her şey çıkabilir ve siz hiç hak iddia edemezsiniz.

Taşınma esnasında ambalajlama durumuna dikkat edin. Araca yükleme yapıldıktan sonra eşyaların araca sabitlenip sabitlenmediğine muhakkak bakın. Mümkünse taşıma işlemi bitmeden önce ödemenin tamamını yapmayın. Paranın tamamını başında verirseniz eğer sonrasında hak sahibi olamayabilirsiniz.

06 Haziran 2019
150 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - HAKKIMIZDA NE DEDİLER ?

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ ?