tr

Ev Ofis Taşımacılığı Hakkında Herşey

2.008

Ev Ofis Taşımacılığı Hakkında Her Şey

Giderek genişleyen iş sahaları, insanların daha fazla iş ve işyeri değiştirme talepleri, değişen sağlık durumları, kazanılan okul konumları gibi değişken koşullar, ev ofis taşımacılığı alanında iş yapan firmaları sürekli daha hızlı ve daha iyi hizmet vermeye zorluyor. Dünyamız giderek küçülüyor ve biz giderek daha hızlı yaşıyoruz. Neredeyse evini veya ofisini taşımak zorunda kalmayan hiç kimse kalmıyor. Eğer hala bir taşınma tecrübeniz yoksa bu yazı sizi daha da ilgilendiriyor olabilir.

Kayseri evden eve nakliyat sektörünün profesyonel firmalarından olan şirketimiz ile eviniz veya ofisinizde mevcut olan eşyalarınız sigortalı, garantili ve sorunsuz taşınabilir. Profesyonel hizmet alabilir ve memnuniyetiniz doğrultusunda firmamız ile daimi çalışabilirsiniz.

Ev Ofis Taşımacılığı Yapan Firmalar.

Eğer evinizi veya ofisinizi taşıma niyetindeyseniz yapmanız gereken ilk şey iyi bir ev ofis taşımacılığı şirketi bulmak. İlk bakışta ‘ne kadar pahalı ise o kadar iyidir’ taktiği iyi görülebilir. Ama pratikte her zaman öyle olmaz. Peki iyi bir taşıma şirketini nasıl anlarsınız? Ortalama bir taşıma şirketi size nereden nereye taşınacağı, kaçıncı kattan kaçıncı kata olduğu, oda sayısı ve zaman gibi sorular sorar. Bunlar asgaridir. Yani bir fiyat belirlenebilmesi için bunlar temel bilgiler. Peki bu iyi bir firma mı? Durun bakalım. Firmalar arasında değerlendirme yapabilmeniz için işte size bir kaç ipucu:

  • Firma eşyanız hakkında daha fazla bilgi almalı. Sizden eşya listesi oluşturmanızı istiyorsa bu iyiye işarettir.
  • Firma işini iyi yapmak istiyorsa ekspertiz yapmalıdır. Eşyanızın hacim ve ağırlık bilgisini size bırakmamalı. Kaç metreküplük araç gelecek? Kaç işçiye ihtiyaç var? Hepsi çalışılmalı ve rapora dökülmelidir. Çıkan ekspertiz raporundan bir adet de size verir. Gerçekten iyi firmalar sürpriz sevmezler.
  • Taşıma günü gelmeden size hangi eşyalara hangi tür paketleme yapılacak, siz kendiniz için ne almalısınız gibi bilgileri size vermesi iyi yolda olduğumuzu gösterir.
  • İyi bir firma mutlaka nakliyat sözleşmesi yapar.
  • Sigorta bu işin olmazsa olmazıdır. Eşyaları sigortalamayan firma kristal mağazasında fil besliyor demektir.
  • Artık birçok iyi firma nakliyat sonrası destek de veriyor. Diyelim taşınma bitti. Ama siz bir eşyanızı bulamıyorsunuz. Firma o eşya bulunana kadar size destek sağlıyor. Parasını alıp ardına bakmadan giden ve sizi de eşya taşımayacaksanız tekrar görmek istemeyen firmalar yavaş yavaş tarihe karışıyor artık.

Gördüğünüz gibi ev ofis taşımacılığı öyle yabana atılacak, basit bir kamyon işi olmaktan çok daha uzak artık.

Müşteriler Ev Ofis Taşımacılığı İşinin Neresinde?

Ben parasını veririm ev ofis taşımacılığı için anlaştığım firma her şeyi yapar. Başka da bir şeye karışmam? Maalesef yok öyle bir dünya. Taşınma işinde elbette size de bazı görevler düşüyor. Taşınma öncesinde ve taşınma günü yapmanız gerekenler için okumaya devam:

  • Taşıma işleminin yapılacağı gün gelmeden, bina yönetimi ve komşular ile iletişime geçerek gerekli koordineyi sağlayın. Gelen devasa aracın park yeri sıkıntısı yaşamasını istemiyorsanız tabi. Ya da hafta sonu gürültüden erkenden uyanan sinirli komşu sendromu yaşamamak!
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?