tr

Taşımacılıkta Adres Çözüm Nakliyat

1.616

TAŞIMACILIKTA ADRES ÇÖZÜM NAKLİYAT – KAYSERİ NAKLİYAT ŞİRKETİ

Kayseri evden eve Nakliyat sektörünün merkezindeki taşımacılıkta adres çözüm nakliyat, konusundaki iş etiğine olan güçlü sadakatiyle; sektörün yenilikçi hedefler oluşturmasında öncülük etmeyi sürdürmektedir. Her alanda olduğu gibi taşımacılık sektörü de küresel ölçekte gerçekleşen hızlı değişim ve gelişimden payını almaktadır. Bunun yanı sıra gelişen teknoloji, ihtiyaçların artarken çeşitlenmesine yol açmakta ve sektörü ayak uydurmaya sevk etmektedir.

Taşımacılık sektörünün farklı gruplar altında sınıflandırılması yapılabilmektedir.

  • Komple Taşıma: Firmaların ya da şahısların ürün veya mallarının bütününün bir nakliye aracı ile iletilmesidir.
  • Parsel Taşıma: En az iki farklı şahıs veya firmanın mal ya da ürünlerinin taşınmasıdır.
  • Evden Eve Taşıma: Şahıs veya firmaların mal ya da ürünlerinin tek nakliye aracı ile taşınmasıdır.

Taşımacılık sektörü, yoğun rekabetin yaşandığı sektörlerden olması itibariyle hizmetin sağlanabileceği çok sayıda firma bulunabilmektedir. Ancak hizmet verenin seçiminde müşteriyi farklı arayışlara kanalize etmeksizin, ilk görüşmede müşteri ile karşılıklı güven ve inanç temelinin sağlamlaştırılabildiği seçimler noktasında birtakım kriterler belirlenmeli ve hatta aranmalıdır.

VİZYONU TEST EDİLMİŞ TAŞIMACILIKTA ADRES ÇÖZÜM NAKLİYAT

Firma hizmetlerinin ve kurumsal yapısının otokontrolünü sıklıkla tekrarladığı, hizmet iyileştirmesi ve geliştirilmesinin sağlanması hususunda misyon ve vizyonunu her geçen gün bir adım ileri taşıma hedefinde sürdürmekte olan taşımacılıkta adres çözüm nakliyat, açısından müşteri odaklı belirlenen hedef kriterlere sistematik yürüyüş sürdürülmektedir.

Hizmet gereksinimlerinin sağlanmadığı, beklentilerin karşılanamadığı oluşumların sistemin dişlileri arasında çiğnenip yok olacağı ve müşterilerin ihtiyaç duyduğu her an yeni bir hizmet vereni bulabileceği bilincinin hizmet verende yerleşik olması verimli ve etkin bir hizmet sunumuna büyük katkı sağlayacaktır.

Taşıma bilinci ile hareket tarzı oluşturmuş, deneyimli ve uzman ekipler ile profesyonellik tanımına yaraşır hizmet sunumunun gerçekleştirildiği düşünce sisteminin yer ettiği vizyon sahibi firma anlayışı benimsenmeli ve tercih sebebi olmalıdır.

MİSYONER HEDEFLİ TAŞIMACILIKTA ADRES ÇÖZÜM NAKLİYAT

Pazar payının güçlü bir ivmeyle arttığı nakliye sektöründeki başarısını, müşteri odaklı anlayışıyla sürdürmek çabasında bulunan taşımacılıkta adres çözüm nakliyat, misyon hedeflerine kilitlenmiştir.

 Güvenilir, köklü, yenilikçi ve çözüm odaklı kurum hedeflerinin net göstergesi misyonudur;

  • Kurumun misyonu nasıl olmalıdır?
  • Taşımacılığın doğru misyonu nedir ve nasıl oluşturulabilir?

Bu aşamada kurumun birtakım soruların cevabını kendi bünyesinde, ekip halinde cevaplaması gereklidir.

  • Niçin varız?
  • Kuruluşumuzun amacı nedir?
  • Görev ve ödevlerimiz nelerdir?
  • Ne yapmalıyız?

Bir firma ya da kurum gerçekçi ve inandırıcı misyon ve vizyon oluşturma gayreti ile hareket etmek zorundadır.  Kendine ve çalışanlarına inandırıcılık eşiği aşılabilir değerler ve hedefler sunmalı ve bu hedeflere birlikte yürüyebilmelidir.

Bu aşamada oluşturulan ulaşılabilir ve inandırıcı çizgiler ekip üyeleri için olduğu kadar müşteriler içinde anlaşılır ve tatminkar olmalıdır.

Firma ya da kurumun tüm birimlerinde, şirket çalışanlarının, oluşturulan hedef kimliği sahiplenmesi bağlamında öncelikle yönetici ve patronların bu kimliği yansıtmaları zorunludur. Özellikle müşteri ilişkileri bağlamında dürüstlük, sözün gereğinin sağlanması, maddi yükümlülüklerin yerine getirilmesi açısından lekesiz beyaz bir kimlik oluşturmak firma için ciddi pozitif bir fark yaratacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?