0533 972 9749

Sosyal Medyada Biz}

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
Çözüm, Kayseri evden eve nakliyat firması ile şehirler arası evden eve nakliyat faaliyetlerin de %15 oranında Dev indirim Kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Şehirler Arası evden eve nakliyat faaliyetlerimiz sigortalı ve sözleşmeli bir şekil de gerçekleşmektedir. Kayseri evden eve nakliyat sektörünün profesyonel şirketi artık Türkiye geneli hizmetlerde sizlerin yanında yer alacaktır. Sigortalı, Sözleşmeli, Profesyonel ve İNDİRİMLİ evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız TIKLA ARA! Butonunu kullanabilirsiniz.
ALO İNDİRİMLİ NAKLİYAT - TIKLA ARA!

Ev Taşımak Ve Ev Taşımanın Püf Noktaları

Ev Taşımak Ve Ev Taşımanın Püf Noktaları

Çeşitli sebeplerden dolayı taşınmaya karar vermişseniz,  Kayseri ev taşıma nın püf noktaları konusunda bu yazımız sizler için oldukça faydalı olacaktır. Günümüzde taşınmak oldukça yaygın bir duruma gelmiş bulunmakta iş yeri değişikliği, çocukların eğitim durumları, gidiş geliş mesafeleri gibi birçok taşınmaya mecburiyet sağlayan etmenler bulunmakta. Hal böyle olunca ev taşımanın daha pratik daha kolay olması için insanlar arayış içinde kalıyorlar. Bu yazımız ev taşımak isteyenler için oldukça faydalı olacak.

Kolay Ev Taşıma nın Püf Noktaları

Taşınmaya karar verdiniz ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Ev taşımanın püf noktaları bu yazımızda! Öncelikle taşınma eylemini gerçekleştirmeden on beş gün veya bir ay öncesinden hazırlıklara başlanmalıdır. Peki, nedir bu hazırlıklar?

  • Danteller, örtüler, yatak örtüleri gibi tüm örtüler yıkayıp önceden hazır ve temiz halde bulundurun.
  • Bardakları sararak tencerelerin içlerine ve küçük kutuların içine koyun
  • Mobilyaların çizilmesini önlemek için streçle ya da koruyacak jelatinlerle sarın
  • Tüm eşyanızı taşınma esnasında zarar görmeyecek şekilde korumalı paketleme yapın
  • Gidilecek eşyalar kategorize edilmeli (oturma odası, mutfak, çocuk odası vb.), eşya üzerine ya da karton kutuya yazılmalı
  • Eşya listesi hazırlayın, tüm eşyanızı not edin ve taşınma bittikten sonra tüm eşyaların kontrolünü yapın
  • Detaylı taşınma planınızı bir not defterine yazarak planlayın
  • Nakliyat firması ile detaylı iletişime geçin, bilgilerinizi kesinlikle paylaşın
  • Nakliyat firması ile yanlış anlaşılmayı önlemek için yazılı olarak iletişime geçin
  • Kıymetli ve değerli eşyalar taşınacaksa firmadan sigorta isteyin, eşya listesini firma ile karşılıklı imzalı bir şekilde paylaşın.

Tüm bunları yaptıktan sonra artık gönül rahatlığı ile kolayca taşınabilirsiniz.

Ev Taşımanın Püf Noktaları Ve Nakliyat

Taşınacak tüm eşyaları ev taşımanın püf noktaları listemiz ile ayarladıktan sonra son işlem olarak nakliyat firması ve nakliyat firmasının üzerine düşen görev ve sorumlulukları kalıyor. Doğru ve güvenilir bir nakliyat firması ile ev taşımak, taşınmanızı daha çok kolaylaştıracak ve bu konuda içiniz rahat olacaktır. Sizlere verdiğimiz püf noktalar sayesinde ev taşımak artık çok kolay bir eylem!

 

09 Haziran 2019
169 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - HAKKIMIZDA NE DEDİLER ?

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ ?