tr

Kocasinan Evden eve Nakliyat

1.897

Taşınma İşlerinin Kurtarıcı Evden Eve Nakliyat – Kocasinan Evden eve nakliyat

Kayseri Kocasinan’da yaşayanların ya da Kocasinan’ a taşınacak olan kişilerin tercihi olan Kocasinan evden eve nakliyat firmaları, müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir. Taşınma işinin sıkıntılı ve zorlu bir süreç olmasını minimuma indiren,evden eve nakliyat firmaları olmuştur. Ama taşınma sürecinde yanlış seçtiğimiz evden eve nakliyat firmaları tam tersi olarak sıkıntılarımızı kat kat

Nakliye firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Taşınma işinin sorunsuz olması için nakliye firması seçiminde dikkatli olmakta fayda vardır. Bunun için dikkat edilmesi gerekenler;

  • Nakliye firması ile yüzyüze görüşmeye özen gösterilmelidir. Evden eve nakliyat firmasının yetkilisinin taşınacak eve gelip eşyaları görmesinde fayda vardır. Yeni taşınacak evi, sokağı,siteyi de görürse daha iyi olur. Çünkü her iki evin de yerinisokağını gördüğü takdirde taşınma günü çıkabilecek olumsuz sürprizlerin önüne geçilmiş olur. Örneğin evlerden birinin bulunduğu sokak dar sokaktır ve nakliye aracı giremeyebilir. Bu sorun için taşınma gününden önce görüşülüp çözüm üretilebilir. Yüz yüze görüşülmese bile whatsapp,SMS, mail yoluyla eşyaların, sokağın fotoğraf yada videosu gönderilip nakliyat şirketi ile bunun üzerinden de bir fikir edinilebilir.Kocasinan evden eve nakliyat firmalarının ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınma günü kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.
  • Evden eve nakliyat firması önceden gelip eşyaları ve evi görürse daha net bir taşıma fiyatı verebilir.
  • Taşıma işlemi için evden eve nakliyat firması araştırması yaparken bulduğumuz firmaların internetten müşteri yorumlarınabakabiliriz. Bu bize evden eve nakliye firması ile ilgili olumsuz ya da olumsuz fikir verir. Çevremizde daha önce evden eve taşıma şirketi ile çalışmış ve memnun kalmış kişilerden de yardım alabiliriz.
  • Evden eve nakliyat şirketinin bu sektörde çalışmak için ruhsat, yetki belgesi ve izinlere sahip olduğundan emin olunmalıdır. Taşıma yapılan araçların evden eve nakliyat şirketinin adını taşıyan araçlar olması da firmanın güvenirliği için bir göstergedir. Kocasinan evden eve nakliyat firmalarının hepsinin taşıma araçları firma adını taşıyan brandalarla kaplıdır.
  • Seçtiğiniz evden eve nakliyat firması Limited Şirketi veya Anonim Şirket ise internetten Ticaret Sicil gazetesinden firmanın doğruluğuna bakabilirsiniz. Ticaret Sicil Gazetesinde firma yok ise hayali bir firmadır ve uzak durmak gerekir.
  • Evden eve taşıma firmasının web sitesinin olmasına dikkat edin. Web sitesinde de firmanınismi adres, telefon bilgileri var mı diye kontrol edin. İmkânınız varsa adreste firmayı ziyaret ederseniz taşınma işleminizi garantiye almış olunur.
  • Taşınacak eşyaların hatalı taşıma yada hatalı paketleme yüzünden kırılmaya, bozulmaya karşı nakliyat şirketi tarafından sigortalanması gerekmektedir. Mutlaka evden eve nakliyat firması sigorta işlemini yapmalıdır. Kocasinan evden eve nakliyat firmaları önceden eksperini yaptığı eşyaları kendi hatası ile oluşabilecek risklere karşı sigortalar.
  • Mümkünse taşınma gününden önce evden eve nakliye firması ile şartların bulunduğu bir sözleşme imzalanırsa sonradan tatsız olaylar yaşanmaz. Söylenen hizmeti verebilecek olan nakliye firması da sözleşmeyi imzalamaktan çekinmez.

Neden Evden Eve Nakliyat Firması ile Taşıma Yapmalı?

Kayseri Kocasinan’da Kocasinan evden eve nakliyat firmaları müşteri odaklı çalışmakta olup, taşınma işiniz sorunsuz gerçekleşir. Herkesin korkulu rüyası olan taşınma işlemini minimumstres minimum yorgunlukla atlatmak ve yeni evde eşya taşıma yerleştirme derdi olmadan ilk günden çayınızı kahvenizi içmek için güvenilir evden eve nakliye firmalarını seçebilirsiniz. Diğer nakliye şekline göre evden eve nakliyat hem zamandan tasarruf sağlar hem maddi olarak daha ucuza gelir.

Evden eve Nakliyat Firması Kime Şikâyet Edilir?

Evden eve nakliye firmasından taahhüt edilen hizmet alınmadıysa firma Tüketici Hakem Heyetine şikâyet edilebilir. Ama Tüketici Hakem Heyetine şikâyet etmeden önce şikâyet edeceğimiz firmanın nakliye işi için ruhsat ve yetki belgesinin tam olması gerekmektedir. Bu sebeple ilk başta hizmet alınacak evden eve nakliyat firması iyi araştırılmalı ki sonradan herhangibir sebeple hizmet alınamazsa yada hatalı hizmet olursa şikâyet edilebilsin.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?