tr

Melikgazi Evden eve Nakliyat

5.037

Melikgazi Evden Eve Nakliyat alanında hizmet veren firmamızdan sadece profesyonel hizmet alabilirsiniz. Kayseri Melikgazi’de yaşayanlar, Melikgazi’ye taşınacak olanlar Melikgazi evden eve nakliyat şirketleri ile taşınma işlerini sorunsuz gerçekleştirirler ve yeni evlerinde mutlu bir hayata başlarlar.

Melikgazi Evden Eve Nakliyat

Evimizde devamlı kullandığımız mobilyalar ve beyaz eşyalar kullanım süresinde yıpranmasının yanında, taşınma işlemi ile bir evden bir eve işini kötü yapan bir nakliye şirketi ile taşındı ise eşyalar kullanılamaz duruma gelebilir. Son yıllarda taşınma işinin olmazsa olmazı evden eve nakliyat şirketleridir. Ama önemli olan işini düzgün yapan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan evden eve nakliyat firmaları ile taşınma işini yapmaktır.

Kayseri Melikgazi Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işinizi Melikgazi evden eve nakliyat şirketi yapacaksanız, taşınma günü normal bir güne başlıyor gibi güne başlayabilirsiniz. Taşıma şirketi belirlenen saatte gelip eşyalarınızı paketleyip taşıma aracına eşyalarınızı taşır. Kırılacak eşyalar kırılmaması için özel korumalı ambalaj ile, beyaz eşyalar mobilyalar da taşıma şirketi elemanları tarafından özel ambalajlarla paketlenir. Beyaz eşyaların bağlantılarının sökülmesi, mobilyaların de-montaj işleri de yapılır.

Kıyafetler için evden eve nakliyat şirketlerinin özel gardıropları vardır, kıyafetler buruşmadan ve kirlenmeden bu gardıroplar ile taşınır. Kişisel eşyalarınızı, özel eşyalarınızı kendiniz paketlerseniz daha rahat olur. Bütün evin eşyaları nakliye aracına yüklenir. Bu işlerin hepsi evden eve nakliyat şirketinin elemanları tarafından yapılır.

Melikgazi Evden Eve Taşımacılık

Yeni taşınacak eve bütün eşyalar taşınır, ambalajlarından çıkarılır ve sizin göstereceğiniz şekilde yerleştirilir. Demontaj durumdaki mobilyalar monte edilir, beyaz eşyaların bağlantıları yapılır. Evin büyüklüğüne ve eşyanın durumuna bağlı olarak aynı gün içinde ev yerleşmiş olur.

Melikgazi evden eve taşımacılık firmaları ile yeni taşındığınız ve yerleşmiş evinizde koltuğunuzda oturup kahvenizi içebilirsiniz.

Genelde evden eve nakliyat firmaları ve Melikgazi evden eve nakliyat firmaları eski evdeki avizeleri, stor perdeleri, kornişleri varsa klimayı sökerler. Fakat yeni evde bu eşyaların montaj işini yapmazlar. Bunu için bu işler ile ilgili usta bulmanız gerekebilir. Evden eve nakliyat firması ile anlaşmaya varmadan bu ayrıntıyı ve başka yapmadıkları iş var mı diye konuşmakta fayda vardır. Böylece tatsız sürprizlerle karşılaşılmaz.

Melikgazi Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eski evin ya da yeni taşınılan evin temizlik işi de evden eve nakliyat şirketi tarafından yapılmaz. Temizlik için bu işi yapan farklı bir firmadan hizmet almak gerekir. Nakliyat firmasının beraber çalıştığı temizlik şirketi olabilir, oradan destek alınabilir.

Melikgazi’de eşya depolama hizmetine ihtiyacınız varsa Melikgazi evden eve nakliyat firmaları bu hizmeti vermektedir.

Taşıma hizmeti veren evden eve nakliyat firmalarından bazıları bir ihtiyaç olan eşya depolama hizmeti de vermektedir. Ev eşyalarını ya da ofis eşyalarını bir süre kullanmayacaksak ve bir yerde depolamamız gerekiyorsa bu hizmetten yararlanabiliriz. Eşyalar tozlanmaya karşı paketlenip özel depolarda istenilen sürelerde ücret karşılığı depolanır.

Melikgazi Asansörlü Ev Taşıma

Eşyalarımızı depoya teslim etmeden önce de Depolama hizmeti yapılan yeri de görmeli, depolanan eşyaların listesini yapmalıyız. Depolama işlemi sonunda eşyalarda bir eksiklik olup olmadığı bu liste ile kontrol edilebilir. Depoya konulan eşyalar, depoda durduğu zamanlarda karşılaşılacak olumsuzluklara(hırsızlık-yangın-su basması) karşı depolama şirketi tarafından sigortalanmalıdır. Sigorta şirketlerinin bu konuyla ilgili sigorta ürünü bulunmaktadır.

Melikgazi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eğer Melikgazi’ye yeni taşınacaksanız bilmediğiniz bu yerde taşınma işinizi sorunsuz olarak Melikgazi evden eve nakliyat firmaları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Taşınma işiniz sorunsuz bir şekilde gerçekleştirip, yeni evinizde huzurla oturmak istiyorsanız nakliye firmanızı dikkatlice seçmelisiniz. Eğer daha önce evden eve nakliyat firması ile taşınmış akrabanız, arkadaşınız var ise ondan tavsiye alabilirsiniz. Taşınma işleminden önce nakliye firmasının yapmayı taahhüt ettiği işlerin de listelendiği bir sözleşme imzalamak ve kafanıza takılanları baştan konuşmak, taşınma işinizin tatsız bir olaya dönüşmesini engeller.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?