tr

Yeşilhisar Evden eve Nakliyat

1.838

Yeşilhisar Evden Eve Nakliyat sektörünün profesyonel firmasından sigortalı ve sorunsuz hizmet almak istermisiniz. Yeşilhisar’a taşınıp burada hayatlarını sürdürecekler için, Yeşilhisar’dan başka il ve ilçeye taşınacaklar için ve Yeşilhisar içinde ev değiştirecekler için Yeşilhisar evden eve nakliyat şirketleri güvenli sorunsuz olarak taşınma işinizi gerçekleştirir. Hızlı, daha az maliyetli, daha az yorucu olan evden eve nakliyat hizmetinde profesyonel bir şirket ile çalışıldığında, taşınmanın korkulacak bir yanı kalmaz.

Yeşilhisar Evden Eve Nakliyat

Taşınan kişinin elini hiç bir şeye sürmeden sadece eşyaların yerini, nereye hangi eşyanın yerleşeceğini söyleyerek bir taşınma şekli olarak düşünülen evden eve nakliyattan bu şekilde hizmet vermesi beklenmektedir. Fakat korsan ve merdiven altı şirketlerin de bu işi yapması bu sektöre güveni azaltmıştır. Korsan ve merdiven altı şirketlerin kalitesiz ve zarar verici hizmet vermesi bu sektördeki işini düzgün yapan firmaları da etkilemektedir.

Özellikle hizmet sektöründe müşteri güvenini kazanmak önemli bir unsurdur. Sosyal medya kullanımının ve internet kullanımının hayatımızın parçası olduğu günümüzde her sektörde verilen kötü hizmet hemen eleştirilmektedir.

Yeşilhisar’da güvenilir evden eve taşıma hizmeti için Yeşilhisar evden eve nakliyat firmalarını tercih edebilirsiniz.

Yeşilhisar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmalarının müşteride güvensizlik yaratmasının nedenlerinden bazıları şunlardır;

  • Korsan yada merdiven altı olan taşıma şirketleri kiralık, eşya taşıma ya uygun olmayan nakliye araçları ile kaçak işçi yada kaçak göçmen işçi ile müşteri memnuniyetini hiçe sayarak taşıma işi yapmaktadır.
  • Taşıma gününden önce kaparo adı altında ön ödeme alan taşıma şirketleri taşıma gününde gelmemekte, telefonlara cevap vermemektedirler. Bir nevi dolandırıcılık olan bu merdiven altı taşıma şirketlerinin sık sık yaptığı bir şeydir. Planlanan günde taşınamayan ve mağdur olan kişi yeni bir evden eve nakliyat şirketi arayışına girmektedir.
  • Taşınan eşyaları taşıma sırasında dikkatli taşımayıp kırılmalarına, çizilmelerine, bozulmalarına sebep oldukları için profesyonellikten uzak olan bu şirketler, hizmet odaklı çalışan evden eve taşıma şirketlerinin de adını lekelemektedir.

Yeşilhisar Evden Eve Taşımacılık

Taşınma sürecinin yorgunluk ve stresini minimum düzeye indiren Yeşilhisar evden eve taşımacılık ve diğer il ilçelerdeki evden eve nakliyat şirketleri ile taşınmanın avantajları şöyledir.

Taşınacak eşyaların hepsi kırılmayı, çizilmeyi önlemek için özel ambalajlarla taşıma şirketi çalışanları tarafından paketlenir. Beyaz eşyaların bağlantıları sökülür, mobilyalar sökülür, Yeni eve taşınan eşyalar paketlerinden çıkarılır, ev sahibinin belirttiği şekilde yerleştirilir. Beyaz eşyaların kurulumu yapılır, mobilyaların montajı yapılır.

Yeşilhisar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Aynı gün içinde ev yaşanacak hale konuma getirilir. Evden eve nakliyat dışında bir taşıma şirketi ile bu işi yapacak olsak nakliye aracı için ayrı ücret, taşıyacak kişiler için ayrı ücret, mobilya ve beyaz eşyaların sökülmesi ve takılması için ayrı ücret ödememiz gerekecekti. Bunlar da taşınma masrafını kat kat arttıracak.

Taşınma sırasında kıyafetler için evden eve nakliyat şirketlerinin özel gardıropları vardır. Kıyafetler bu özel gardıroplarda kırışmadan, tozlanmadan yeni evde gardırop ve dolaplara yerleştirilir.

Eski ev yada yeni taşınılacak evden herhangi biri yüksek bir katta ise evden eve taşıma şirketi taşıma asansörü kurarak yüksek katlara da rahatlıkla eşya taşıyabilmektedir. Yeşilhisar evden eve nakliyat firmaları taşıma asansörü ile en yüksek kattaki evlere bile kısa sürede taşıma yapmaktadır.

Kayseri Yeşilhisar Evden Eve Nakliyat Asansörlü

Eşyaların taşınması sırasında meydana gelecek bir trafik kazasında oluşacak zararı karşılamak için Tam Ziya Sigortası yaptırılmaktadır. Evden eve taşıma şirketinden taşıma işlemi gerçekleşmeden bu sigortanın yapılmasını isteyin.

Evden eve nakliyat firması ile taşınmadan önce mutlaka firmanın yapacaklarını içeren bir sözleşme yapın. Yeşilhisar evden eve nakliyat firmaları da sözleşme yaparak taşınma hizmeti vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?