tr

Pınarbaşı Evden eve Nakliyat

1.449

Pınarbaşı evden eve nakliyat – Pınarbaşı asansörlü Nakliyat

Eşyaların evden eve sorunsuz, güvenli bir şekilde taşınması işleminin genel adı nakliyatdır. Günümüzde değişik adlarda pek çok nakliyat firması bulunmaktadır. Ancak iş, güvenilir ve deneyime gelince ilk akla gelen Pınarbaşı evden eve nakliyatşirketidir.

Kayserinin şirin ilçesi Pınarbaşında faaliyet gösteren nakliyat şirketi, sadece bulunduğu bölgede değil, hemen hemen tüm köy ve mezralarına da taşımacılık yapmaktadır.

Pınarbaşı evden eve nakliyat Hizmetleri

Ev  ya da ofis içi tüm eşyaların toplanıp, ürüne göre paketlenmesini sağlayan nakliyat,özellikle beyaz ve elektrili eşyalar için hasara dayanıklı uygun malzemeler kullanarak, rşyanın zarar görmesini önler. Ağır ve değerli mobilyaların sökülüp,ayrılan parçaları yine tek tek ambalajlanıp, güvenli bir şekilde paketlenip daha sonra  monte edilmesini sağlar. Tüm bunları  konusunda uzman ve serifikalı personelaracılığıyla yapar.

Ayrıca, asansörlü nakliye hizmeti ile eşyaların daha güvenli ve hızlı bir şekile araçlara , araçlardan da taşınılacak yere iletilmesini sağlar. Böylece süreden de tasarruf edildiği gibi, eşya ya da ev ve bina içerisine herhanbi bir hasar gelmemesi sağlanır.

Evden alınan eşyaların belirli bir süre depoda bekletilmesi gerekiyorsa, eşyaları depolama işini de itinalı bir şekilde yapar.

Köy yolları, ya da uzak mezralar demeden heryere taşımacılık yapan  Pınarbaşı evden eve nakliyat , 07.00/24.00 saatleri arasında müşteri hizmetine açıktır.

Pınarbaşı evden eve nakliyat şirketini seçilme nedenleri nelerdir?

Ev taşınması zaten meşakkatli bir iştir.  Evden taşınma telaşı, yeni bir ev arayışı ve yeni eve nasıl taşınılacağı gibi sorunlar insanı telaşlandırır. Bu arada eşyaların sorunsuz bir şekilde  nakliyesi de başka bir sıkıntı kaynağıdır. Genelde ev nakliyesi, sırasında eşyalar hasar görebilir. Maddi ya da manevi değeri olan eşyalara gelen zarar insanları ve taşıyan firmayı zor durumda bırakabilir.

Eşyanın maddi  değeri üzerinden sigortalanması, hem nakliye şirketi hem de müşteri açısından gereklidirPınarbaşı evden eve nakliyatşirketi, eşyaları sigorta ederek, eşyanın kırılma, yıpranma ve deforme durumunda olabilecek maddi hasarı ödeme garantisi verir.

Sloganı güven ve kaliteli hizmet olanPınarbaşı evden eve nakliyat, bünyesinde bulunan araç filosu ile 07.00/24.00 saatleri arasında  hizmet vermektedir.

Eşyanın sorunsuz, garantili ve en hızlı şekilde nakliye edilmesini isteyenlerin tercihi elbette olacaktır.

Pınarbaşı evden eve nakliyatyaparken nelere dikkat eder

Taşımacılıkta en çok dikkat edilmesi gereken şey, her eşyanın farklı ve tek  kerelik olan ambalaj kağıdıyla paketlenip taşınmaya hazırlanmasıdır. Ayrıca elektronik ve beyaz eşyaların ambalajında, darbe önleyici malzemelerle taşınması gerekir.

Eşyaların toplanması, uygun malzemeler ve hijyen kurallarına uyarak paketlenmesi, sökülüp tekrar montajı uzmanlık gerektirir. Alelade yapılan nakliyede maalesef maddi ve manevi zararlar görülür.

Oysa ki, Pınarbaşı evden eve nakliyat, tüm bu hususlara en ince ayrıntısına kadar titizlikle dikkat eder. Sertifikalı çalışanı ve sigortalı taşıma işlemi ile nakliye işini yaparken, müşteri memnuniyeti önceliğidir.

Taşınılan yerlerin durumuna göre hem zaman tasarrufu hem de hasar olmaması açısından uygulanan asansörlü nakliye uygulanmaktadır.

Ev nakliyesi için, sadece Pınarbaşı bölgesinde değil, 155 köy ve çevresinde nakliye işi yapan firma, bunun için her eşya ve gidilecek bölgeye göre farklı araç ve taşımak için malzemeler kullanmaktadır.

Günün her saatinde  hizmet veren nakliye şirketine ulaşım çok kolaydır. Bir telefon uzaklığında çalışan müşteri temsilcileri, nakliye ile ilgili her konuda yardımcı olmaktadır.

Ücretsiz ekspertiz ile fiyat bilgisi verebilen Pınarbaşı evden eve nakliyat, her bütçeye uygundur. Hem ekonomik, hem garantili ve kaliteli taşımacılık isteyenler için tercih sebebidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?