tr

Yahyalı Evden eve Nakliyat

1.802

Yahyalı’da Evden Eve Nakliyat – Yahyalı asansörlü nakliyat

Sadece Yahyalı’da yaşayanların değil, Yahyalı ‘da yaşayacak olanların da taşınma işleriniYahyalı evden eve nakliyat şirketleri sorunsuz ve güvenli olarak yapılır. Evden eve nakliyat şirketleri ev yada işyeri taşınma sürecinin sıkıntısız, zararsız olmasının en etili tarafıdır. Taşınma sürecinden evden eve nakliyat şirketi ile yaşanan sorun sadece taşınma işinin aksamasını sağlamaz,taşınma işinden sonrada devam eden sıkıntılara sebep olabilir.

Taşıma şirketi taşınma işinde dikkatsiz davranırsa işini düzgün yapmaz ise eşyalara zarar verebilir, Mobilyalar kırılabilir çizilebilir yırtılabilir. Beyaz eşyaların bağlantıları düzgün yapılmayabilir. Bu sorunlar da ev taşıyan kişi için hem ekstra masraf olacaktır hem de ruhen de yıpratıcı olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Şirketi Fiyatı Belirleyen Faktörler

Yeni bir eve taşınmada en büyük masraf kalemi evden eve nakliyat masrafı olsa dadiğer masrafları da düşündüğümüzde taşınma işi masraflı bir süreçtir. Yeni ve eski evin boya işi,yeni taşınılacak evin tadilat tamirat ve temizlik işleri hep masraftır. Masrafın çok olduğu bu taşınma döneminde Yahyalı evden eve nakliyat firmaları uygun fiyatlar ile taşıma işinizi gerçekleştirir. Evden eve nakliyat fiyatını etkileyen faktörler şunlardır.

  • Eski evin ve yeni taşınılacak evin bulunduğu yer. Taşıma işlemi bir şehirden şehre mi, ilçeden ilçeye mi yada aynı il-ilçe sınırları içinde mi yapılacak fiyatı etkileyecek bir durumdur.
  • Eski evin ve yeni evin bulunduğu katlar
  • Evde bulunan eşyalar da taşınma işinin fiyatını etkiler. Yemek odası, çocuk odası, koltuk takımı var mı hangi beyaz eşyalar olduğu mutfak eşyaların paketlenmesinin olup olmayacağı fiyatı etkiler.
  • Eski ev ve yeni taşınılacak evde asansör var mı, asansör var ise taşınma işleminde asansörün kullanımı için izin var mı, taşıma asansörü kurmak gerekiyor mu? Taşıma asansörü kullanımı evden eve nakliyat fiyatını en çok arttıran faktördür.

Bu soruların cevabına göre fiyat belirlenir. Bu sebeple bu soruların taşınma işini yapacak olan evden eve nakliyat şirketine cevaplarını net olarak verirsek sonradan sürpriz bir fiyat yada ek masraf ile karşılaşmayız. Hatta taşıma şirketinden bir yetkilinin gelip evde eşyaları görüp ona göre fiyat vermesi sonradan tatsız olayların yaşanmasını engeller. Yahyalı evden eve nakliyat firmaları ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınacak eşyaları önceden görüp buna göre fiyat teklifinde bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Şirketi seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yahyalı’daki evden eve taşıma işlerinizdeYahyalı evden eve nakliyat firmalarını seçerek rahat bir taşınma süreci geçirebilirsiniz. Taşınma sürecini sorunsuz atlatmak için evden eve taşıma şirketini seçerken biraz araştırma yapıp bazı hususlara dikkat edersek bu süreci rahatlıkla atlatabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları şöyledir.

  • Evden eve nakliyat firmasının bu işi yapabilmesi için gerekli yeterlilik belgesi, izin belgesi, ruhsat gibi belgelerinin tam olduğunu kontrol etmeliyiz. Bu belgelerin tam olması taşıma şirketi ile yaşayacağımız bir sorunda gerekli yerlere şikâyet edebilmemiz için de gereklidir.
  • Taşıma işini yapacak olan taşıma şirketini internetten, sosyal medyadan araştırıp korsan bir şirket olup olmadığını ve daha önceki müşterilerinden şikâyet olup olmadığına bakabiliriz.

İnternette ve sosyal medyada olan şikâyet siteleri bize bu konuda yardımcı olabilir. Arkadaş çevremizden ve akrabalarımızdan da taşıma şirketi ile ilgili tavsiye alabiliriz.

  • Evden eve taşıma şirketinde çalışan taşıma işini yapan elemanların kaçak işçi ve kaçak göçmen işçi olmamasına dikkat etmemiz gerekir. Ucuz iş gücü olduğu için çalıştırılan ve yasal olmayan, kaçak yerli ve yabancı işçilerin taşıma işi sırasında başına bir kaza gelirse biz de sorumlu olabiliriz.

 

Evden Eve Nakliyat Firmaları Sadece Ev mi Taşır?

İsmi evden eve nakliyat olsa da bu firmalar sadece ev eşyaları değil işyeri taşıma işlerinde desorunsuz taşınma sağlarlar. Ev taşınma işlemine göre daha az detaylı ve daha az eşya olan iş yeri taşımacılığında da evden eve nakliyat firmaları tercih edilmektedir.

Yahyalı içinde olan taşıma işlerinizde, başka il veya ilçeden Yahyalı’ya, Yahyalı’dan başka il ve ilçeye olan ev /işyeri taşınma işlerinizde Yahyalı evden eve nakliyatfirmaları profesyonel ve uzman çalışanları ile hizmet vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?