tr

Sarıoğlan Evden eve Nakliyat

4.683

SARIOĞLAN EVDEN EVE NAKLİYAT – SARIOĞLAN ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Taşımacılık ve nakliye süreçlerinde; hizmet gereksinimlerinin güvenli, hızlı ve ekonomik ölçekte karşılanması doğrultusunda Sarıoğlan Evden Eve Nakliyat kurumsal kimliğiyle sektördeki hedeflerine yükselen bir ivmeyle yürümektedir. Taşımacılık sektörünü; vazgeçilmez ihtiyaçlardan birini karşılamak üzere ortaya çıkaran nedenlerden bir tanesi de insanların bir yerden farklı bir yere gitme isteği ya da ihtiyacıdır.

Sektörün temel amacı; nakliye talebinin mümkün olan en kısa zamanda, güvenilir bir şekilde ve en az maliyetle sunulmasına imkan tanımaktır. Bu itibarla sistemin verimli kapsamda işlerliğinin yürütülmesi ve hizmet ihtiyaçlarının ifa edilmesi ancak koordinasyonel alt yapısını tamamlamış kuruluşlar aracılığıyla mümkün olmaktadır.

Ayrı ayrı her bir müşteri açısından operasyonel mükemmellik beklentisinin üst düzeyde olduğu olgusunun, kurumun tüm birimlerince idrak edilmiş olması durumunda müşteriye tatminkar hizmet sağlanması mümkün olacaktır. İşte bu noktada Sarıoğlan Evden Eve Nakliyat firması olarak bu gayeyi taşımakta olan bir kuruluş olma yolundaki iş anlayışımızı sürdürmekteyiz.

ALANINDA, GELİŞİMCİ MİSYON ANLAYIŞIYLA SARIOĞLAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Sektörel hizmetleri çerçevesinde Sarıoğlan Evden Eve Nakliyat yalnızca konusuna odaklanmış iş anlayışıyla eşya taşımacılığı platformunda iddiasını sürdürmektedir. Özellikle ülkemizdeki nakliye firmaları ‘Ben her hizmeti verebilirim’ söylemi içerisinde bulunmaktadır. Her hizmeti her koşulda sağlayabilirim yanılgısıyla geliştirilen kökten yanlış hareket tarzı sektörün gelişimine darbe vurmaktadır. Sistematik ve stratejik planlama misyonuyla iş akdinin tamamlanması süreçlerinde hizmet verdiği alanda başarıyı yakalamış şirketlerden hizmet alımının sağlanması taraflar açısından olumlu bir şekilde netice verecektir.

Söz konusu sektör, sürekli hizmetlerin güncellenmesini gerektirmektedir. Yoğun rekabet ortamının bulunduğu bu iş kolunda öncelikle taşınacak malzemenin cinsine, muhtevasına ve yapısına özgün paketleme, eşyaya özgü davranışsal biçim, istifleme v.b. stratejiler geliştirilmelidir. Geliştirilen stratejilerin uygulanabilirliği ancak uzman personel istihdamıyla mümkün olabilmektedir. Uzman personel kaynağının yok denilebilecek kadar az olduğu taşımacılık sektöründeki bu zafiyeti kurum içi eğitim süreçleriyle, kurum misyonuyla örtüşür şekilde sürdürmek gerekmektedir.

KALİTE YÖNETİMİ ANLAYIŞIYLA SARIOĞLAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık faaliyetlerinde hedef standartların sunulabilmesi amacı gütmekte olan Sarıoğlan Evden Eve Nakliyat firmamız kalite yönetimi anlayışı ekseninde hizmet sağlamayı devam ettirmektedir. Bu bağlamda kalite standartları gereği;

  • Firmanın yetki belgesi ile yetkilendirilmiş sektörel hizmet sunumu sağlaması,
  • Sertifikalı personel istihdamına yönelik tercihlerde bulunulması,
  • Sigortalı taşımacılık yükümlülüklerinin yerine getirilmesi,
  • Tecrübeli ve uzman kadrolarla iş akdinin tamamlanması amacının güdülmesi,
  • Müşteriye özel tek kullanımlık ambalaj malzemesinin kullanılması,
  • Eşyanın toplanması, istiflenmesi ve montaj aşamalarında olması gereken hassasiyete duyarlı kalınması hususlarında gerekli özen ve yükümlülükler doğrultusunda taşınma işlemi gerçekleştirilmelidir.

OPERASYONEL ÇÖZÜMLER İLE SARIOĞLAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirlerarası ve gerekse şehir içi eşya taşımacılığında müşterilerinden gelen taleplerin ve bu taleplerde oluşan beklenti düzeyinin giderek arttığının bilinci ile hareket tarzı sergileyen Sarıoğlan Evden Eve Nakliyat firması operasyonel mükemmellik yönünü geliştirme amaçlı iş ahlakına sıkı sıkıya bağlı kalma uğraşısındadır. Elbette bu durum teknolojinin de kullanımı ile bire bir bağlantılıdır. Eşyanın zorlu koşullarda yer değiştirmesi ve naklinin gerçekleştirilmesi operasyonel çözümler gerektirmektedir. Gerek site içi yerleşkelerde ve gerekse yüksek yapılı binalarda asansörlü taşımacılık işlevsellik kazanmaktadır. Sarıoğlan Evden Eve Nakliyat firması olarak teknolojik gelişmelere paralel bir süreç dahilinde nakliye asansörleri, eşya sabitleme kemerleri ve materyal uyumlu eşya nakil aparatlarının kullanımıyla taşınma süreci sorunsuz noktalanmaya çalışılmaktadır.

Söz konusu sürecin dönemsel yoğunluk etkisinde bulunduğu zamanların olduğu göz ardı edilmemelidir. Yoğunluğun arttığı dönemlerde iş akış aşamalarında da problemlerin doğrusal bir artış sergilediği tecrübe edilmiştir. Bu dönemlerde yeterli ve yerli yerinde insan gücü yanı sıra yardımcı iş makinelerinin temininde oluşabilecek aksaklıklar önceden saptanarak önlem alınması bu zorlu sürecin aksamadan ilerlemesine yardımcı olacaktır. Sarıoğlan Evden Eve Nakliyat firması olarak sistematik ve planlı stratejik adımlarla oluşması muhtemel tüm aksaklıklar önceden hesap edilerek operasyonel çözümler sağlanmaktadır. Bu anlayış ekseninde; müşterilerin taşınma sürecinin beraberinde getirdiği birçok olumsuz faktörle karşı karşıya kaldığı zorlu döneme, üst düzey pozitif katkı sağlamak amaçlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?