tr

Sarız Evden Eve Nakliyat

1.845

Sarız Evden Eve Nakliyat – Sarız asansörlü nakliyat

Sarız Evden Eve Nakliyat Dikkat Edilmesi Gerekenler

A semtinden ya da şehrinden, B semtine ya da şehrine taşınmaya karar verildiyse, eşyaların nakliyesiyle ilgili hazırlıkların da planlanmış olması gerekir. Taşınma işleminden bir kaç hafta önce, Sarız evden eve nakliyatile taşınma sürecini planlamak gerekmektedir. Taşıma firması ile taşınacak eşyaların tespiti ve hazırlıklar önceden görüşülmelidir. Karton kutu, koli bandı, makas ya da maket bıçağı, kırılacak eşyaları sarmak için kağıt, baloncuklu ambalajlar vb. önceden tedarik edilmelidir.

Demonte edilecek ve sonrasında montajı yapılacak eşyalar için kullanım talimatları bulunmalı ve taşınma sürecinde Sarız evden eve nakliyatfirması yetkilileriyle paylaşılmalıdır. Ayrıca bu eşyaların monte halinin fotoğraflarını bulundurmak,tekrar monte işlerini kolaylaştıracaktır.

Bir ev dolusu ev eşyasını taşınmaya hazırlamak hiç kolay değildir. Ancak profesyonel taşıma şirketleriyle, Sarız evden eve nakliyatile süreci kolaylaştırmak mümkün olmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda profesyonel ve uzman kadro, eğitimli montaj ekibiyle sözleşme yapılırsa istenen yere, istenilen zamanda, hasarsız, sigortalı vb. koşullarda taşınma sağlanacaktır. Tedbirli bir taşıma sistemi sayesinde sürtünme, kırılma, yırtılma vb. riskleri azaltmak mümkündür.

Sarız Evden Eve Nakliyat Taşınma Süreci

Taşınmaya karar verildiğinde;

 • Evden eve nakliyat firmalarını araştırarak gerçekçi bir bütçe belirlenmelidir. Doğru referanslarla bulacağınız Sarız evden eve nakliyatfirmalarıyla görüşüp fiyat teklifi alınmalıdır.
 • Maliyetler karşılaştırılmalı, yorumlar kontrol edilmeli ve akreditasyonlar incelenmelidir. Taşıma firması konusunda verilecek karar, gösterişli bir web sitesine ya da popüler bir sosyal medya sayfasına dayandırılmamalıdır.
 • Bir zaman çizelgesi hazırlanmalıdır. Sorumluluklar ve zaman planlaması yazıldığında hafifletmesi şaşırtır. Taşınmadan önce yapılması gerekenler, zamanlaması; taşınma sırasında ve sonrasında yapılacaklar,zamanlaması daha eksikleri görmeyi sağlayacaktır.
 • Gerekli belgeleri; makbuzları, garanti belgelerini, sözleşmeleri vb. dosyalamalı ve kolayda bulundurmalıdır.
 • Yüksek kaliteli ambalaj malzemeleriyle eşyaların taşınacağından emin olunmalıdır. Çünkü Sarız evden eve nakliyat sırasındaoluşacak hasarlarda suçlanan genellikle ambalajlardır.
 • Taşınmaya karar verildiği andan itibaren ve taşınma sürecinde fazla ya da gereksiz eşyalardan kurtulmak hem ekstra yükten kurtaracak, hem de paketlemeden tasarruf edilmesini sağlayacaktır.
 • Taşınma sırasında mümkün olduğunca akrabalardan, arkadaşlardan ya da komşulardan yardım alabilmek önemlidir; özellikle küçük çocuklu ya da evcil hayvan sahibi ebeveynler için.
 • Paketlemeler bittikten ve nakliye aracına yüklendikten sonra, geride bırakılan evi ve taşınma işlemi bittikten sonra yeni evin temizliği sağlanmalıdır. Özellikle kiralık bir evden taşınılıyorsa bu temizlik, depozitonun eksiksiz alınmasını kolaylaştıracaktır.
 • Taşınmanın sonrasında, ilk gece yeni evde çabuk ve kolay yaşam kurabilmek için ayrı karton kutular hazırlanmalıdır.

Sarız Evden Eve NakliyatÖneriler

 • Beyaz eşyaların, mobilyaların, kırılacak eşyaların korunmasında baloncuklu ambalajın görevi büyüktür. Gevşek ekleri, keskin köşeleri kollamak, taşınan eşyaların yanı sıra evin de zarar görmesinin önüne geçmek için önemli bir ekipmandır.
 • Mobilya kızakları alternatif bir güvenlik önlemidir. Mobilyaların sürtünerek zemine zarar vermesini önlediği gibi, mobilyanın ayaklarının ya da altının zedelenmesi de önlenmektedir.
 • Önkol forklift kayışları,ağır mobilyaların güvenle taşınmasında tercih edilmelidir. Hem taşıyan için yaralanma ve sakatlanmanın, hem de taşınan malzemenin hasar görmesinin önlenmesi sağlanacaktır.
 • Tüm mobilyaların, eşyaların düşünmeden paketlenmesi ve nakliyesi anlamsız olacaktır. Taşınma, geride bırakılacak, bağışlanacak, satılacak, yeniden alınacak eşyalara karar vermek adına mükemmel bir fırsat sunar. Böylece ambalaj, demontaj, montaj, yükleme, taşıma ve yakıt masraflarından tasarruf sağlanacaktır.
 • Mobilyaların kurulumuyla ilgili belgeler ve aletler bir kutuda toplanmalıdır. Monte ederken bu kutu hayat kurtaracaktır.
 • Eşyaların olası bir aksilik halinde ulaşması istenen adrese geç gelmesi halinde, uygulanmak üzere bir acil durum planı olmalıdır. Aynı zamanda nakliye aracından bağımsız sizinle beraber nakil olan acil durum eşyaları, kıyafetleri, şişme yatak vb. bulundurmak çok işe yarayacaktır.

Uzun yıllardır evden eve nakliyat ve taşımacılık sektörün de faaliyet gösteren şirketimiz artık Sarız evden eve nakliyat sektörün de profesyonel ekipmanları ve modern nakliye araçları ile kesintisiz hizmetler sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektörün de geçmişten günümüze sunduğumuz bir çok hizmetimiz ile sektör içerisin de örnek firma olmayı başarmış bulunmaktayız.

Sarız evden eve nakliyat sektörün de artık Çözüm nakliyat ile sigortalı evden eve nakliyat, eşya depolama, asansörlü nakliyat ve asansör kiralama gibi bir çok hizmetten yararlanabilirsiniz.Sunduğumuz profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile sizlere her zaman güven vermeye devam edeceğiz. Sarız merkez ve bağlı köy, mezra gibi bir çok alana uzman personellerimiz ile faaliyet göstermekteyiz. Sarız evden eve nakliyat sektörün de eşyalarınızın taşınmaya ihtiyacımız var ?, profesyonel bir taşımacılık işlemi ile eşyalarınızın hasarsız bir şekil de taşınmasını hedefliyorsanız firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Kayseri merkez kurulumlu olan şirketimiz TÜRKİYE geneli evden eve nakliyat hizmetleri ile ön plana çıkmıştır. Kayseri evden eve nakliyat sektörün de sunduğumuz profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerimizi artık Sarız halkına da sunuyoruz. Sarız evden eve nakliyat, sarız asansörlü nakliyat, sarız asansör kiralama vb. bir çok alan da uzmanından hizmet alabilirsiniz.

Sarız, Çözüm nakliyat ile eşyalarınız artık profesyonel bir şekil de taşınabilir. Sunduğumuz bir çok hizmetimiz bulunmaktadır, bu hizmetlerimiz arasından size en uygun olanını bulup bundan yararlanabilirsiniz.

Sarız evden eve nakliyat’ta sunduğumuz hizmetlerimiz:

Asansörlü evden eve nakliyat: Sarız ilçe merkezi ve bağlı tüm köylerin de asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile kırılan, çizilen veya hasar gören eşya derdine son verebilirsiniz. Asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınız bina içerisinden değil, 18.kata kadar bina dışından teleskopik asansörlerimiz ile taşınabilir.

Sigortalı evden eve nakliyat: Evden eve nakliyat hizmetlerimizi HDİ sigorta şirketi güvencesi ile sizlere sunuyoruz. Taşıma esnasın da kırılan, çizilen veya zarar gören eşyalarınız var ise maddi anlamda hasar beyanı tutulduktan sonra tüm zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanabilir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerimizden ister şehir içi isterseniz de şehirler arası olmak üzere bir çok alanda yararlanabilirsiniz. Sarız evden eve nakliyat sektörünün ilk ve tek sigortalı nakliyat hizmeti sunan firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Eşya depolama: Ev eşyalarınızın güvenilir bir firma, kurum veya kuruluş tarafından depolanması gibi bir ihtiyacınız var ise firmamız yetkililerine ulaşıp bu işlemler için yerinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Kayseri eşya depolama hizmetlerimiz ile ilkleri yapan firma olarak artık eşya depolama hizmetlerimizi Sarız evden eve nakliyat sektöründe de sunmaktayız.

TAŞIMACILIK’TA, ÇÖZÜM ORTAĞINIZ.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?